Eliza z "Warsaw Shore" trafiła do szpitala. "Ta ciąża mnie wykończy"

Eliza Wesołowska o swoich zdrowotnych problemach poinformowała na Instagramie.
Eliza z "Warsaw Shore" trafiła do szpitala "Ta ciąża mnie wykończy" Eliza z "Warsaw Shore" trafiła do szpitala, o czym poinformowała na Instagramie. Celebrytka nie ukrywa, że ciąża to nie tylko błogi czas oczekiwania na dziecko, ale też i uciążliwe dolegliwości. Szpital. Ta ciąża mnie wykończy... Gorączka 40 stopni i powoli znowu atakuje mnie kolka nerkowa, jak w poprzedniej ciąży - napisała. Fani wspierali Elizę i życzyli jej dużo zdrowia, choć znaleźli się również tacy, którzy byli zdziwieni faktem, że celebrytka znów jest w ciąży. Jeśli Wy też znaleźliście się w tej grupie, spieszymy z wyjaśnieniem - tak, to prawda, Eliza i Trybson po raz drugi zostaną rodzicami. Eliza dobrą nowinę ogłosiła 31 grudnia - był to "6 tydzień jej fasolki". Jednocześnie przyznała, że trochę boi się tego, jak poradzi sobie z dwójką maluchów. Pierwsze dziecko Elizy i Trybsona przyszło na świat w październiku 2014 roku. Dziewczynce nadano imiona Victoria Elizabeth.

Eliza z "Warsaw Shore" trafiła do szpitala, o czym poinformowała na Instagramie. Celebrytka nie ukrywa, że ciąża to nie tylko błogi czas oczekiwania na dziecko, ale też i uciążliwe dolegliwości.

Szpital. Ta ciąża mnie wykończy... Gorączka 40 stopni i powoli znowu atakuje mnie kolka nerkowa, jak w poprzedniej ciąży. Do du*y - napisała.

Szpital ?? ta ciąża mnie wykonczy. . . gorączka 40stopni i powoli znowu atakuje mnie kolka nerkowa jak w poprzedniej ciąży ?? do dupy ??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Elizka Wesołowska (@elizka_wesolowska)

Fani wspierali celebrytkę i życzyli jej dużo zdrowia.

Komentarze na profilu Elizy z Instagram.com/elizka_wesolowska

Choć znaleźli się też i tacy, którzy byli zdziwieni faktem, że celebrytka znów jest w ciąży. Jeśli też naleźliście się w tej grupie, śpieszymy z wyjaśnieniem - tak, to prawda, Eliza i Trybson po raz drugi zostaną rodzicami. Eliza dobrą nowinę ogłosiła 31 grudnia - był to "6 tydzień jej fasolki". Jednocześnie przyznała, że trochę boi się tego, jak poradzi sobie z dwójką dzieci. Pierwsze dziecko Elizy i Trybsona, Victoria Elizabeth Trybała, przyszło na świat w październiku 2014 roku.

Zobaczcie też, jak Eliza i Trybson poradzili sobie w teście przedmałżeńskim.

BP

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Eliza z "Warsaw Shore" trafiła do szpitala. "Ta ciąża mnie wykończy"
Zaloguj się
 • pan.malowany

  Oceniono 1 raz 1

  Pilne? Naprawde?

 • brodatochuj

  Oceniono 1 raz 1

  Kto zapłodnił? Trybson, czy Broda podczas jakiegoś "wywiadu"?

 • Gość: limonka

  0

  Prawdziwy katolik z tego osiłka, dlatego bzyka bez zabezpieczenia, co rusz płodząc dzieci.
  Alleluja i do przodu :))))

 • Gość: zainteresowana

  0

  A coś o hemoroidach?Poczytałabym :)

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 2 razy 0

  A ja mam to co ona robi w głębokim poważaniu. Całe swoje życie wywleka na portalach społecznościowych. Tu niby cierpi z powodu ciążowych dolegliwości. A z drugiej strony ma siłę, aby chwalić się tym w necie. Jak ona może mieć energię, skoro sama usilnie stara się o to, aby sobie dokopywać. Rozsądny człowiek żył by własnym życiem i nie trwoniłby ani czasu ani energii na chwalenie się każdą częścią życia z obcymi ludźmi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX