18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kanye West kłóci się z Wizem Khalifą na Twitterze. Była rapera "gasi" dyskusję zdradzając sekret Westa. A on...? [18+]

Wiz Khalifa skrytykował tytuł nowej płyty Kanye Westa. Raperzy zaczęli wymieniać się bardzo ostrymi i personalnymi uwagami, ale prawdziwa wojna zaczęła się, kiedy do dyskusji włączyła się była dziewczyna Westa i matka syna Khalify, Amber Rose.

11 lutego ma ukazać się nowa płyta Kanye Westa. Początkowo miała mieć tytuł "Swish", ale muzyk zdecydował się na nową nazwę - "Waves". Pomysł ten bardzo nie spodobał się raperowi Wiz Khalifie, który stwierdził, że "wavy" to styl, który wypracował raper Max B i Kanye nie ma prawa przygarniać sobie teraz tej nazwy.

 

 

Delikatne ego Kanye nie wytrzymało takiego zarzutu. Raper w siedemnastu (!) punktach przypuścił swój atak na Khalifę. West, tradycyjnie, wspomniał o tym jak wielkim jest artystą, wyśmiał "stylówkę" rywala, zabronił mu również mieszać do konfliktu swojej żony. Problem w tym, że Khalifa wcale nie miał takiego zamiaru - West mylnie zinterpretował skrót "KK" sądząc, że chodzi o Kim Kardashian, podczas gdy rywal miał na myśli... marihuanę (King's Kush). Kanye później przyznał się do błędu, ale dla rywala i internautów był to kolejny dowód na to, jak bardzo nie "wavy" (co można w tym kontekście przetłumaczyć jako "wyluzowany") jest Kanye.

KK to trawka idioto. Własnie z tego powodu nie jesteś "wavy" - napisał Khalifa.

 

 

 

 

Wymiana zdań między raperami przyglądał się cały internet. Jak nietrudno się domyślić, większość fanów świetnie się bawiła.

 

 

 

 

Wróćmy do listy tweetów Kanye (raper, gdy ochłonął, usunął większość z nich). Część z nich dotyczyła jego byłej dziewczyny Amber Rose. Byłej żony Wiza Khalify, dodajmy, z którym ma dziecko.

Pozwoliłeś złapać się na dziecko striptizerce.
Gdyby nie ja, nie miał byś nawet tego dziecka - oto treść dwóch z siedemnastu tweetów.

Przywołana do tablicy Amber zamieściła post, który zamknął dyskusję na dłuższą chwilę.

Aww, Kanye, złościsz się, bo nie masz mnie już o swojego boku i nie ma kto wkładać ci palca w tyłek?

 

 

 

 

Internauci docenili ripostę.

 

 

Chyba nawet Kanye zdał sobie sprawę, ze konflikt zabrnął za daleko i zakończył sprawę wyznaniem miłości do Khalify i wszystkich "braci".

 

 

 

 

Tak myśleliśmy, ale raper jednak nie mógł nie skomentować uwagi byłej dziewczyny. Po trzech dniach namysłu odpowiedział na jej "oskarżenia".

Byłe dziewczyny potrafią się na ciebie wkurzyć, ale chcę, żebyście wiedzieli, że nigdy nikomu nie pozwalam zbliżać się do mojego tyłka. Trzymam się z dala od tej strefy.
Nie kręcą mnie takie rzeczy, lubię zdjęcia i filmiki. Ja i moja żona mamy miłość z tego rodzaju, która pozwala byłym kochankom stać się później przyjaciółmi - napisał.

 

 

 

 

Ok, chyba wiemy już wszystko, a nawet za dużo. Jeśli Wam jeszcze mało, oto pełna lista tweetów Kanye:

 

Posty z Twittera Kanye WestaTwitter.com/kanyewest

 

EK