Colin Farrell ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ? Typ urody? Jest bardzo podobna do Alicji Bachledy-Curuś

Colin Farrell został wychodzi z restauracji za rękę z tajemniczą kobietą. Nowa dziewczyna? Bądźmy ostrożni w sądach.
Colin Farrell ma nową dziewczynę? Jest bardzo podobna do Alicji Bachledy-Curuś Colin Farrell jakiś czas temu aktor niemal całkowicie wycofał się z życia publicznego. Rzadko pokazywał się na imprezach, nie udzielał wywiadów... Aż tu nagle pojawiają się TE zdjęcia. Gwiazdor został przyłapany przez fotoreporterów, gdy wychodzi z restauracji z tajemniczą kobietą. Nowa dziewczyna? Tego jeszcze nie wiadomo. Zwróćcie jednak uwagę, że jest bardzo podobna do Alicji Bachledy-Curuś. W kwietniu zeszłego roku Farrell przyznał, że jego życie prywatne jest dość ustabilizowane i nie spotykał się z nikim od czterech lat. Po prostu wszystko jakoś tak się złożyło w związku z pracą, dziećmi i generalnie z moim życiem. Wiem, że to nie to, co chcą usłyszeć ludzie, ale taka jest prawda - mówił aktor w rozmowie z "The Sunday Times". Aktor skupia się obecnie przede wszystkim na roli ojca. Oprócz Henry'ego Tadeusza, który jest owocem romansu z Alicją Bachledą-Curuś, ma także syna Jamesa z modelką Kim Bordenave. Związek z polską gwiazdą był tym ostatnim oficjalnym. Para rozstała się w 2010 roku.

Dłuuuugo Colin Farrell nie był bohaterem żadnego newsa. Nie bez przyczyny, ponieważ aktor niemal całkiem wycofał się z życia publicznego. Rzadko pokazywał się na imprezach, rzadko też o sobie mówił... Aż tu nagle pojawiają się TE zdjęcia. Farrell wychodzi z restauracji w Hollywood za rękę z dziewczyną. Swoją drogą dość podobną do Alicji Bachledy-Curuś.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Colin Farrell w kwietniu zeszłego roku przyznał w rozmowie z "The Sunday Times", że jego życie prywatne jest dość ustabilizowane i nie spotykał się z nikim od 4 lat.

Po prostu wszystko jakoś tak się złożyło w związku z moją pracą, z moimi dziećmi, z moim życiem - mówił aktor. - Wiem, że to nie to, co chcą usłyszeć ludzie, ale taka jest prawda.

Aktor skupia się obecnie przede wszystkim na roli ojca. Oprócz Henry'ego Tadeusza, dziecka z Alicją Bachledą-Curuś, ma także syna Jamesa z modelką Kim Bordenave. Związek z polską gwiazdą był tym ostatnim oficjalnym. Para rozstała się w 2010.

 

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: