Agnieszka Włodarczyk nie przyszła na urodziny Krawczyka. Dzień później imprezowała SAMA. Koniec miłości? "Gdzie Mikołaj?"

Mikołaj Krawczyk świętował 35. urodziny bez towarzystwa Agnieszki Włodarczyk. Ona dzień później poszła na imprezę... też sama. To wznieca kolejną falę plotek o kryzysie w związku znanej pary.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk sukcesywnie uciszali kolejne plotki o kryzysie w swoim związku. Święta spędzali razem i uśmiechnięci pozowali do zdjęć na Instagramie, ucinając tym samym wszelkie medialne spekulacje. TO jednak będzie im trudno wytłumaczyć. W środę Krawczyk obchodził 35. urodziny, których jednak nie spędził w towarzystwie ukochanej. Włodarczyk wyszła z domu i przez cały dzień już do niego nie wróciła. Dzień później za to wzięła udział w imprezie otwarcia Panorama Sky Bar w hotelu Marriott. Była sama.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na Facebooku i Instagramie pochwaliła się zdjęciami z imprezy, na których pozuje z Olivierem Janiakiem i Krzysztofem Włodarczykiem, najwyraźniej świetnie się bawiąc.

At the top of the world:)

Posted by Agnieszka Włodarczyk on  28 styczeń 2016
Gdzie jest Mikołaj? - zapytała jedna z fanek.

Odpowiedź nie padła, ale obstawiamy, że niedługo pojawi się komentarz pary w postaci wspólnych zdjęć na Instagramie. A może jednak to już naprawdę koniec?!

WJ

klikadełko Plotek.pl


Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS