Restauracja w Malborku, a wśród gości... Doda i Szulim. Jedna ma od teraz zakaz wstępu do środka

Doda była gościem restauracji w Malborku. Niestety, wokalistka nie zachowała się podobno odpowiednio. Właściciel Gothic Cafe utrzymuje, że był zmuszony ją wyprosić. Agnieszka Szulim też tam była, lecz o niej wypowiada się w samych superlatywach.

Doda oraz Agnieszka Szulim gościły w restauracji Gothic Cafe w Malborku. Bogdan Gałązka, właściciel luksusowej restauracji, w programie "Na Tapecie" w Superstacji, opowiedział jakimi są klientkami. W rozmowie z Klaudią Wiśniowską, restaurator nie krył swojego oburzenia. Najbardziej dostało się Dodzie. Według Gałązki, podczas jednej z kolacji piosenkarka zachowała się "nieprzyzwoicie". Zdenerwowała tym właściciela Gothic Cafe - zapowiedział, że nie jest mile widziana w jego restauracji:

Goszczę u siebie różne gwiazdy. Najbardziej zirytowała mnie pani Rabczewska. Była jakaś impreza w Malborku i ona śpiewała i potem była kolacja. Zazwyczaj te kolacje gwiazd odbywają się potem u mnie w restauracji. Ona chciała być taka zabawna, my pięknie nakryliśmy stół, jak to na zamku, a ona wzięła marker i napisała mi życzenia na obrusie. Doprowadziła mnie tym do szewskiej pasji. Była chimeryczna, tego nie je, tamtego nie je. Zaczęła się nieprzyzwoicie zachowywać dla moich pracowników i to był drugi raz, ja powiedziałem do jej menedżera, że albo pan zabierze stąd tę panią, albo ja wezwę policję. Faktycznie menedżer zabrał ją pod rękę i wyprowadził. Ona już do mojej restauracji nie zostanie wpuszczona - powiedział ze zdegustowaniem Gałązka.

Doda Kapif

Dużo lepsze wrażenie zrobiła na nim Agnieszka Szulim. Do Gothic Cafe wybrała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na randkę. Gałązka miło wspomina spotkanie z nimi.

Pani Agnieszka Szulim była z chłopakiem w zeszłym roku, zobaczyła zamek. Zresztą było bardzo miło, ja miło wspominam. To są miłe spotkania, co prawda zawsze trochę stresujące dla szefa kuchni, dlatego, że większość tych ludzi jest albo wegetarianami, albo weganami. Czasami przygotowujemy specjalne potrawy. Nie ma lekko, jest miło - wyznał restaurator.

Jesienna ramowka TVN, 05.08.2015, fot. WBF/Marek Kudelski, na zdj. Agnieszka Szulim WBF/Marek Kudelski

W przypadku Dody to nie jest pierwsza taka wpadka. Kilka lat temu wdała się w awanturę w nieistniejącej już knajpie "Przekąski zakąski" na Krakowskim Przedmieściu.

Poprosiliśmy asystentkę Dody, Martę Waldorf, o komentarz w tej sprawie:

Nie skomentuję tej informacji. Nie jestem zorientowana w tej sprawie, nie znam szczegółów. Widziałam artykuły w sieci, natomiast nie widziałam odcinka programu na Superstacji - powiedziała nam Waldorf.

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS