Anne Hathaway PIERWSZY RAZ w ciąży na czerwonym dywanie. Założyła MINI. Wow!

Anne Hathaway przyszła na Los Angeles Fine Art Show. Jest to pierwsze oficjalne wyjście aktorki od miesięcy.
Hathaway w ciąży i w mini Anne Hathaway w ciąży na czerwonym dywanie. Anne Hathaway jest już w 6. miesiącu ciąży. Dotąd unikała publicznych wystąpień, ale teraz pojawiła się na Los Angeles Fine Art Show. Anne Hathaway jest już w 6. miesiącu ciąży. Odkąd w mediach pojawiła się informacja, że wkrótce zostanie mamą, unikała publicznych wystąpień. Aż do teraz! Pojawiła się na gali Los Angeles Fine Art Show. Na czerwonym dywanie do zdjęć pozowała z mężem. Aktorka postawiła na mini sukienkę w stylu "baby doll" od Marca Jacobsa. Do tego dodała czarne buty na słupku i małą torebkę. Przyszła mama wygląda kwitnąco! Kreacja podkreśliła atuty gwiazdy (te nogi!), lecz nawet i one nie odwracają uwagi od brzucha. Jest więc z wielką klasą i bez epatowania seksem, a jedynie z lekkim pieprzykiem. U nas Anne Hathaway dostaje 10/10, a co Wy sądzicie?

Anne Hathaway jest już w 6. miesiącu ciąży. Odkąd w mediach pojawiła się informacja, że wkrótce zostanie mamą, unikała publicznych wystąpień. Aż do teraz! Pojawiła się na gali Los Angeles Fine Art Show. Na czerwonym dywanie do zdjęć pozowała z mężem. Aktorka postawiła na mini sukienkę w stylu "baby doll" od Marca Jacobsa. Do tego dodała czarne buty na słupku i małą torebkę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Przyszła mama wygląda kwitnąco! Kreacja podkreśliła atuty gwiazdy (te nogi!), lecz nawet i one nie odwracają uwagi od brzucha. Jest więc z wielką klasą i bez epatowania seksem, a jedynie z lekkim pieprzykiem. U nas Anne Hathaway dostaje 10/10, a co Wy sądzicie?

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS