Rob Kardashian ma nową dziewczynę? To NAJWIĘKSZY wróg Kardashianów. "Nigdy nie działaj przeciwko rodzinie!". Nie posłuchał

Rob Kardashian nigdy nie był zbyt blisko swoich sióstr. Kim, Kylie czy Khloe to prawdziwe gwiazdy telewizji, a on? Trzymał się z dala od medialnego szumu. Teraz poszedł jeszcze dalej. Związał się z Blac Chyną - jednym z największych wrogów swojej rodziny.

Rob Kardashian na pewno nie jest ulubionym dzieckiem przedsiębiorczej Kris. W przeciwieństwie do swoich 5 sióstr, praktycznie wycofał się z show-biznesu, nie udziela się w mediach społecznościowych. Rob boryka się z problemami zdrowotnymi i psychicznymi. Walczył z depresją, jest też bardzo otyły, co jak się niedawno okazało, jest spowodowane cukrzycą.

W show "Z kamerą u Kardashianów" Robert pojawia się rzadko. Nie jest tajemnicą, że nie utrzymuje najbliższych kontaktów z rodziną. Mocno za bratem stała zawsze Khloe, która bez wątpienia jest najbardziej ciepłą i serdeczną ze wszystkich Kardashianek. Próbowała namówić brata na leczenie, ale on nie chciał iść do terapeuty. Kris Jenner co jakiś czas opowiada o tym, jak wspiera syna, ale generalnie nie stanowi tajemnicy, że rodzina zaakceptowała jego odsunięcie się od klanu.

Jednak teraz Rob przeszedł na ciemną stronę mocy. Najpierw pojawiły się informacje, że spotyka się z Blac Chyną. Kim jest Blac Chyna? To oczywiście dziewczyna z wielką pupą i robiącym wrażenie biustem. Ale nie tylko. Blac Chyna jest najlepszą przyjaciółką Amber Rose (byłej Kanye Westa, która wciaż wykorzystuje każdą okazję, by dopiec jemu lub Kim). A do tego byłą narzeczoną Tygi (obecnego chłopaka Kylie Jenner), z kórym ma synka. Blac Chyna i Amber Rose kolegowały się kiedyś z Kardashiankami, ale teraz, o przyjaźni między nimi nie ma mowy. BlacChyna nie znosi Kylie. W wywiadach wyrażała swoje oburzenie, że jej mężczyzna odszedł do 17-letniej wówczas dziewczyny, zostawiając ją samą z dzieckiem. Sugerowała też, że romans rapera i nastolatki zaczął się, kiedy ta miała jeszcze 16 lat. Blac Chyna kilka razy rzucała też nieprzychylne aluzje pod adresem panny Jenner, a w sieci publikowała zdjęcia, na których, zdaniem wielu fanów, przedrzeźniała Kylie.

Wszystko wskazuje na to, że Blac Chyna to nowa wybranka Roba. Najpierw na jej Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z Kardashianem:

The beginning ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika www.Lashedbar.co (@blacchyna)

 

A potem on zrewanżował się równie romantyczną fotografią:

??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ROBERT KARDASHIAN (@robkardashian)

Oraz krażącym po internecie obrazkiem, na którym widać, jak Chyna kupuje dziecięcy fotelik. Nie jest to przypadek - media donoszą, że dziewczyna jest w Robem w ciąży!

 

?????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ROBERT KARDASHIAN (@robkardashian)

 

Kylie, Kim czy Kris póki co milczą, ale Khloe szybko zareagowała na nowe wybryki brata.

 

 

Nigdy nie działaj przeciwko swojej rodzinie - napisała.

Póki co Rob wprowadził się do swojej nowej dziewczyny, która nie przestaje chwalić się miłością. Robi to, by dopiec Kylie? A może naprawdę zakochała się w Kardashianie? Czekamy na dalszy rozwój wypadków z NIECIERPLIWOŚCIĄ.

 

 

JM