Behemoth będzie "udzielał komunii"? "Gotowi do bluźnierstwa w Europie". W komentarzach BURZA

Behemoth pokazał zdjęcie, na którym widać opłatki przypominające te, jakie rozdawane są w kościele podczas komunii świętej. Zespół planuje "bluźnierstwo", ale nie wszyscy fani są zachwyceni nowym pomysłem grupy.
Behemoth bluźni? Behemoth będzie "udzielał komunii"? "Gotowi do bluźnierstwa w Europie". Behemoth pokazał zdjęcie, na którym widać opłatki przypominające te, jakie rozdawane są w kościele podczas komunii świętej. Zespół planuje "bluźnierstwo". Behemoth pokazał zdjęcie, na którym widać opłatki przypominające te, jakie rozdawane są w kościele podczas komunii świętej. Zespół planuje "bluźnierstwo", ale nie wszyscy fani są zachwyceni nowym pomysłem grupy. Zespół Behemoth, na którego czele stoi Adam Darski, znany jako Nergal, zaprezentował swoim fanom najnowszy pomysł zespołu. Na zdjęciu widać pudełko wypełnione opłatkami, które wyglądają jak hostie, rozdawane podczas najważniejszego sakramentu w kościele katolickim, czyli Komunii Świętej. Co na to fani? Idea raczej nie przypadła im do gustu. Choć post zebrał sporo "lajków" niemal wszystkie komentarze były negatywne. Zespół odpowiadał na nie i twardo bronił pomysłu. Przesadzili? Ci, którzy choć trochę kojarzą Behemotha wiedzą z pewnością, że zespół chętnie odwołuje się do satanistycznych symboli, a Adam Darski miał sądowy proces za podarcie Pisma Świętego podczas jednego z koncertów. Jak widać członkowie grupy nie obawiają się "obrazy uczuć religijnych" i wciąż wymyślają nowe formy prowokacji. A może promocji?

Zespół Behemoth, na którego czele stoi Adam Darski, znany jako Nergal, zaprezentował swoim fanom najnowszy pomysł zespołu. Na zdjęciu widać pudełko wypełnione opłatkami, które wyglądają jak hostie, rozdawane podczas najważniejszego sakramentu w kościele katolickim, czyli Komunii Świętej.

 

Getting ready for blasfemia in Europe...!

Posted by BEHEMOTH! on 26 styczeń 2016

 

Co na to fani? Idea raczej nie przypadła im do gustu. Choć post zebrał sporo "lajków" niemal wszystkie komentarze były negatywne. Zespół odpowiadał na nie i twardo bronił pomysłu:

Behemoth Facebook.com/Behemoth!

Przesadzili? Ci, którzy choć trochę kojarzą Behemotha wiedzą z pewnością, że zespół chętnie odwołuje się do satanistycznych symboli, a Adam Darski miał sądowy proces za podarcie Pisma Świętego podczas jednego z koncertów. Jak widać członkowie grupy nie obawiają się "obrazy uczuć religijnych" i wciąż wymyślają nowe formy prowokacji. A może promocji?

 

jm

Więcej o: