Marcin Dorociński pokazał wiadomość od fana. Jego historia? WZRUSZAJĄCA. "Zapomniałem Ci podziękować..."

Marcin Dorociński przekonał się, że nie wszyscy internauci to hejterzy. Są i tacy, którzy potrafią podnieść na duchu, a nawet wzruszyć.

Marcin Dorociński otrzymał od fana wzruszającą wiadomość i podzielił się nią na swoim facebookowym profilu. Historia pana Mariusza mogłaby być materiałem na scenariusz filmowy, a zaczyna się zabawną anegdotą:

Spotkaliśmy się dzisiaj pod Redutą... - przy uszkodzonym parkomacie. Miewam długie przewody, więc nie od razu zorientowałem się, że to Ty, ale przyznaj... - szedłem dobrym tropem. Wykazałeś się refleksem, odpowiadają na moje pytanie-stwierdzenie, że wyglądasz jak Dorociński. W odpowiedzi usłyszałem, cyt. "Nooo". Miło było Cię "prawie" poznać.

To, co wzrusza znajduje się w drugiej części wiadomości:

Zapomniałem Ci podziękować. Kiedyś tam... w totalnie plugawym i chyba ostatnim właściwym momencie mojego życia pojawiłeś  się ze swoim "Boiskiem bezdomnych". Od tego czasu było już inaczej, czyt. lepiej... dobrze. Pozdrawiam. Mariusz.

Dorociński skomentował krótko:

Nie tylko hejt w Internecie. Dziękuję Panie Mariuszu! ?#boiskobezdomnych

Do podziękowań pana Mariusza dołączyli się inni fani aktora:

Wszystkie Pana kreacje są wielkie i za wszystkie dziękuję.
Pana aktorstwo to mistrzostwo świata.

Innym udzielił się nastrój aktora:

Wzruszające - pisali.

 

Nie tylko hejt w Internecie. Dziękuję Panie Mariuszu! #boiskobezdomnych

Posted by Marcin Dorociński on  27 styczeń 2016

 

Przyznajemy, że na nas również film zrobił duże wrażenie. A czy Wy, oglądaliście kiedyś dzieło, które zmieniło Wasze życie czy pomogło Wam w ciężkim czasie? Podzielcie się z nami w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi! :)

 

WJ

Jak im lepiej - z zarostem czy bez?Plotek.pl


 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS