"M jak miłość". Lenka (córka Cichopek) w szpitalu! Jej serce przestało bić

Zobaczcie, co wydarzy się w 1196 odcinku "M jak miłość". Emisja 1 lutego o 20:40 w TVP2.

W ostatnim odcinku "M jak miłość" doszło do tragedii: mała Lenka (Maria Głowacka) połknęła dopalacze i straciła nagle przytomność. Czy lekarze zdołają ją uratować? Kinga (Katarzyna Cichopek), wspierana przez Marię (Małgorzata Pieńkowska), spędzi w szpitalu całą noc. Będzie świadkiem, jak serce jej córki przestanie na chwilę bić I mało nie oszaleje z niepewności i rozpaczy.

Nie wiem, co się stało, moje dziecko leży nieprzytomne. A ja w ogóle nie wiem, co się stało!

Piotrek (Marcin Mroczek) wróci za to na Deszczową i przeszuka cały dom - szukając substancji, którą mała mogła się zatruć... I w końcu znajdzie w jej pokoju dopalacze. Zdenerwowany, Zduński od razu wróci do szpitala, odda próbkę lekarzom - i przekaże złe wiadomości żonie.

Oliwka powiedziała, że Lenka znalazła te dropsy gdzieś obok "pracy mamy", na śmietniku, w wyrzuconym kartonie. Wzięła je, bo myślała, że to cukierki...

A Kinga będzie w szoku:

Jaki koszmar Boże, Piotrek, ten człowiek omal nie zabił naszego dziecka!

Maria, przerażona, następnego dnia o wszystkim opowie Rogowskiemu (Robert Moskwa).

Artur, przecież ja wiem, jakie to świństwo jest toksyczne... Czasem nawet jednorazowe zażycie prowadzi do nieodwracalnych zmian w mózgu... A przecież to dziecko!

Tymczasem Piotr pojedzie do Baryckiego (Łukasz Pracki) i rzuci się na handlarza z pięściami! Zduńskiego odciągnie dopiero Paweł (Rafał Mroczek), który przyjedzie za nim do sklepu - bojąc się, że brat posunie się za daleko i wpadnie w kłopoty.

Zwariowałeś? Nie, no... pogięło cię do reszty!? Chcesz wszystko spieprzyć?
A co ty byś zrobił gdyby chodziło o Basię?
Załatwiłbym sukinsyna! Ale trzeba to zrobić z głową Tak, żeby gnojek się nie wywinął!
Miałem ochotę go zatłuc... Pierwszy raz w życiu czułem coś takiego...


Chwilę później Piotrek opowie za to o ostatnich wydarzeniach Jankowi (Jacek Lenartowicz)... A także o swojej wizycie na policji.

Powiedzieli mi, że to są tylko "przypuszczenia" i trudno będzie powiązać znalezione gdzieś przypadkiem dopalacze z konkretnym sklepem i osobą właściciela

Szef bistro od razu zaciśnie pięści:

Twoja córka omal nie umarła od tej trucizny... Wszyscy wiedzą, że on tym handluje! Więc o co chodzi, do diabła?!(...) Jakich jeszcze trzeba więcej dowodów, kiedy ledwo żywe dziecko leży na intensywnej terapii?!

A Zduński, zdesperowany, podejmie nagle decyzję... Wykradnie z bistro komplet zapasowych kluczy do sklepu - gotów podrzucić Jackowi narkotyki! Tak, by handlarz dopalaczami trafił w końcu za kratki.

Tymczasem Kinga - wspierana przez rodzinę i Magdę (Anna Mucha) - cały czas będzie czuwać przy córce... Z każdą chwilą coraz bardziej załamana.

To moja wina, wszystko przeze mnie. Boże, zamiast zająć się dzieckiem... Nie dopilnowałam jej Rozumiesz? A teraz moja córeczka leży tam nieprzytomna... A ja nie wiem, co będzie, nie wiem, co się stanie

Czy Lenka przegra walkę o życie - a rodzina Zduńskich pogrąży się w rozpaczy? Emisja odcinka numer 1196 o 20:40 już 1 lutego, zobacz koniecznie!

Więcej o:
Komentarze (2)
"M jak miłość". Lenka (córka Cichopek) w szpitalu! Jej serce przestało bić
Zaloguj się
  • changeable8

    Oceniono 2 razy 0

    Patrząc na wysiłki tych przewybitnych "aktorów", nawet w wypadku takowych scen można się popłakać co najwyżej ze śmiechu...

  • Gość: aron

    Oceniono 1 raz -1

    ale ubaw, jak Oni to przedstawiają, czy to Łebkowska tak działa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX