Beyonce, a obok ona. Jej "sobowtórka". Widzicie, w co są ubrane? Nie koniec! "Wciąż osłaniała brzuch"

Beyonce nie ma w zwyczaju komentowania plotek na swój temat. Od kilku tygodni w mediach pojawiają się informacje, że artystka jest w ciąży. Najnowsze zdjęcia na pewno ich nie uciszą.

Beyonce wybiera ostatnio luźne ubrania i nagle nabrała zwyczaju trzymania rąk w okolicy brzucha. Do tego wygląda promiennie, a jej twarz stała się jakby okrąglejsza. Czy trzeba chcieć więcej? Od kilku tygodni media nie przestają donosić, że piosenkarka i Jay Z spodziewają się drugiego dziecka.

Najpierw były zdjęcia Beyonce w obszernej kurtce, a teraz? Na planie swojego nowego teledysku Beyonce również pokazała się w obszernej bluzie z kapturem. Diwa i taki strój? Rzadkość. Ale naszą uwagę zwróciło coś, a raczej ktoś jeszcze. Na planie obecna była dublerka Beyonce, która wykonała za nią najtrudniejsze sceny w teledysku. Jest do niej łudząco podobna, a gwiazda wyraźnie wolała nie ryzykować.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Zauważono, że piosenkarka "ochronnie" trzymała rękę na brzuchu, jakby starała się go osłaniać - komentuje "Daily Mail". - Rzekomo gwiazda narzekała, że jest zmęczona i czuje się wyczerpana. Dlatego szybko skończono kręcenie klipu.

Czyżby kolejne argumenty wskazywały na to, że Queen Bey naprawdę jest w ciąży? Za kilka miesięcy pewnie będziemy mieć już pewność ;)

 

 

jm