Kuba Wojewódzki: Pokazywać, jak się mieszka to wiocha. POKAZAŁ. Fani: Trochę Steve Jobs. Wtrąciła się "Renulka"

Kuba Wojewódzki chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swojego ciekawego życia. Teraz zdecydował się pokazać mieszkanie.
Kuba Wojewódzki pokazał, jak mieszka Wojewódzki chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swojego życia Kuba Wojewódzki chwalił się już wieloma aspektami swojego życia, a jego Instagram jest bez wątpienia bardzo interesujący nie tylko dla fanów. Widzieliśmy już wakacje dziennikarza, dobrze wiemy, jak wygląda jego dziewczyna, lubimy oglądać kulisy jego programu. Teraz Wojewódzki zdecydował się pójść jeszcze dalej. Na Instagramie pojawił się ironiczny podpis "Największa wiocha to pokazywać jak się mieszka", a potem... zdjęcie mieszkania Kuby. Fanom spodobało się wnętrze. "A ukochana dziennikarza również postanowiła wyrazić swoją opinię: "Najgorzej". Żart żartem, wiocha wiochą, ale mieszkanie faktycznie prezentuje się nieźle. Podłoga jest piękna. A reszta? Wojewódzki najwyraźniej nie jest fanem przepychu.

Kuba Wojewódzki chwalił się już wieloma aspektami swojego życia, a jego Instagram jest bez wątpienia bardzo interesujący nie tylko dla fanów. Widzieliśmy już wakacje dziennikarza, dobrze wiemy, jak wygląda jego dziewczyna, lubimy oglądać kulisy jego programu.

Teraz Wojewódzki zdecydował się pójść jeszcze dalej. Ironiczny podpis, a potem... Hura, w końcu wiemy, jak mieszka! ;)

#najwieksza#wiocha#to#pokazywac#jak#sie#mieszka

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

#najwieksza#wiocha#to#pokazywac#jak#sie#mieszka

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

Fanom spodobało się wnętrze:

Kuba Wojewódzki Instagram.com/Kuba Wojewódzki

A ukochana dziennikarza również postanowiła wyrazić swoją opinię:

#najgorzej

Żart żartem, wiocha wiochą, ale mieszkanie faktycznie prezentuje się nieźle. Podłoga jest piękna. A reszta? Wojewódzki najwyraźniej nie jest fanem przepychu :)

 

 

jm