Magdalena Ogórek dostała program w telewizji internetowej! Pokazała zdjęcia z planu. Tematyka? Z dala od polityki

Magdalena Ogórek poprowadzi własny program. Już niedługo będzie można zobaczyć go w internecie.
Ogórek dostała program w internecie! Tematyka? Z dala od polityki Magdalena Ogórek poprowadzi własny program. Już niedługo będzie można zobaczyć go w internecie. Magdalena Ogórek pracuje właśnie nad programem, w którym przybliży widzom swoją wielką pasję. Chodzi o politykę? Wcale nie! Była kandydatka na prezydenta z ramienia SLD opowie widzom o zaginionych dziełach sztuki. Ogórek jest z wykształcenia historykiem, a sztuka to jej wielka pasja. - Jeszcze nie mogę udzielić żadnej informacji - powiedziała Magdalena Ogórek w rozmowie z serwisem "Wirtualne Media". Jak czytamy na stronie, program pojawi się prawdopodobnie w internecie, w serwisie należącym do Gremi Business Communications, wydawcy "Rzeczpospolitej". Nie jest to debiut Ogórek w tej roli. Pracowała już jako dziennikarka TVN24 Biznes i Świat. Prowadziła tam autorski program "Atlas Świata" i magazyn "Świat".

Magdalena Ogórek pracuje właśnie nad programem, w którym przybliży widzom swoją wielką pasję. Chodzi o politykę? Wcale nie! Była kandydatka na prezydenta z ramienia SLD opowie widzom o zaginionych dziełach sztuki. Ogórek jest z wykształcenia historykiem, a sztuka to jej wielka pasja.

Jeszcze nie moge udzielić żadnej informacji - powiedziała Magdalena Ogórek w rozmowie z serwisem "Wirtualne Media".

Jak czytamy na stronie, program pojawi się prawdopodobnie w internecie, w serwisie należącym do Gremi Business Communications, wydawcy "Rzeczpospolitej".

Zdjęciami z planu prowadząca pochwaliła się już na Facebooku.

 

 

Nie jest to debiut Ogórek w tej roli. Pracowała już jako dziennikarka TVN24 Biznes i Świat. Prowadziła tam autorski program "Atlas Świata" i magazyn "Świat".

 

 

jm