Ta sukienka na modelce wyglądała świetnie. Założyła ją też znana piosenkarka i czar prysł. TRAGEDIA

Rita Ora była gościem pokazu Versace w Paryżu. Piosenkarka wystąpiła w sukience z prezentowanej akurat kolekcji, ale to jak wyglądała stanowi raczej antyreklamę dla kultowej marki.
Sukienka w realu Ta sukienka na modelce wyglądała świetnie. Założyła ją też znana piosenkarka. Rita Ora była gościem pokazu Versace w Paryżu. Piosenkarka wystąpiła w sukience z prezentowanej akurat kolekcji, ale kreacja chyba lepiej wyglądała na modelce. Rita Ora była gościem pokazu Versace w Paryżu. Piosenkarka wystąpiła w sukience z prezentowanej akurat kolekcji, ale to jak wyglądała stanowi raczej antyreklamę dla kultowej marki. Rita Ora ma świetne ciało, ale skutecznie odwraca od niego uwagę kontrowersyjnymi stylizacjami. Potrafi wyjść na miasto w samych rajstopach, a pod totalnie prześwitująca bluzkę nie założyć stanika. Tym razem również zrezygnowała z bielizny, ale nie wyglądała ani trochę seksownie. Sukienka, w której się zaprezentowała była ekstremalnie krótka i miała liczne wycięcia, które jednak zamiast dodać piosenkarce seksapilu, uwidoczniły jej fałdki na biodrach i zaokrąglony brzuch. Wydawać by się mogło, że sukienka o takim fasonie nie mogła na nikim wyglądać dobrze. Błąd. Na modelce wyglądała fantastycznie. Mamy wrażenie, że patrzymy na dwie różne sukienki, Wy też?

Rita Ora ma świetne ciało, ale skutecznie odwraca od niego uwagę kontrowersyjnymi stylizacjami. Potrafi wyjść na miasto w samych rajstopach, a pod totalnie prześwitująca bluzkę nie założyć stanika. Tym razem również zrezygnowała z bielizny, ale nie wyglądała ani trochę seksownie. Sukienka, w której się zaprezentowała była ekstremalnie krótka i miała liczne wycięcia, które jednak zamiast dodać piosenkarce seksapilu, uwidoczniły jej fałdki na biodrach i zaokrąglony brzuch.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wydawać by się mogło, że sukienka o takim fasonie nie mogła na nikim wyglądać dobrze. Błąd. Spójrzcie, jak prezentowała się w niej modelka:

Rita Ora i modelka w tej samej sukience East News

Mamy wrażenie, że patrzymy na dwie różne sukienki, Wy też?

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS