Natalie Portman nie widzieliśmy już dawno. Tęskniliście? Było warto. Co za powrót!

Natalie Portman rzadko pokazuje się na ściankach, ale kiedy to robi, nie ma konkurencji.
Powrót Natalie Portman Tęskniliście? Było warto. Co za powrót! Natalie Portman promuje swój najnowszy film "Jane Got a Gun" i robi to - jak zawsze - bardzo stylowo. W Paryżu pozowała fotografom w koronkowej sukni. Natalie Portman rzadko pokazuje się na ściankach, ale kiedy to robi, nie ma konkurencji. Natalie Portman promuje swój najnowszy film "Jane Got a Gun" i robi to - jak zawsze - bardzo stylowo. W Paryżu pozowała fotografom w pięknej, koronkowej sukni do ziemi. Rękawy i dekolt kreacji wykonano z prześwitującego materiału, a jednak trudno ją nazwać wyzywającą. "Z prześwitującą tkaniną pokrywająca suknię, aktorka wciąż pozostawała skromna" - ocenia Daily Mail. Portman w tym roku skończy 35 lat, a mamy wrażenie, że jej twarz w ogóle się nie zmienia. Delikatne rysy i subtelny makijaż sprawiają, że wciąż wygląda niezwykle dziewczęco.

Natalie Portman promuje swój najnowszy film "Jane Got a Gun" i robi to - jak zawsze - bardzo stylowo. W Paryżu pozowała fotografom w pięknej, koronkowej sukni do ziemi. Rękawy i dekolt kreacji wykonano z prześwitującego materiału, a jednak trudno ją nazwać wyzywającą.

Z prześwitującą tkaniną pokrywająca suknię, aktorka wciąż pozostawała skromna - ocenia Daily Mail.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Portman w tym roku skończy 35 lat, a mamy wrażenie, że jej twarz w ogóle się nie zmienia. Delikatne rysy i subtelny makijaż sprawiają, że wciąż wygląda niezwykle dziewczęco.

Zobacz, jak aktorka prezentuje się w nieco odważniejszych stylizacjach:

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS