Kinga Duda rozstała się z chłopakiem. Stawia na naukę? Jest jeszcze jeden POWÓD. "Karol źle się z tym czuł"

Kinga Duda rozstała się ze swoim chłopakiem, Karolem Sabatowskim. Powodem miało być to, że córka prezydenta chciała skupić się na nauce. Okazuje się, ze w grę mogły wchodzić również inne argumenty.
Duda kończy związek Kinga Duda rozstała się z chłopakiem. Stawia na naukę? Kinga Duda rozstała się ze swoim chłopakiem, Karolem Sabatowskim. Podobno był on zazdrosny o znajomego córki prezydenta. Kinga Duda rozstała się ze swoim chłopakiem, Karolem Sabatowskim. Powodem miało być to, że córka prezydenta chciała skupić się na nauce. Okazuje się, ze w grę mogły wchodzić również inne argumenty. Kinga Duda zakończyła związek z Karolem Sabatowskim. Informacja zszokowała o tyle, że jeszcze w wakacje chłopak spędzał wakacje z prezydencką rodziną, a w październiku miał się wprowadzić do krakowskiego mieszkania Dudów. Ojciec Kingi mówił wtedy: - Życzę im z całego serca, żeby się pobrali. Piękna z nich para - cytuje Jana Dudę "Dobry tydzień". Córka prezydenta postanowiła jednak skupić się na studiach prawniczych i zakończyła związek. Chce teraz postawić na naukę - dowiedział się "Fakt" od znajomych dziewczyny. Jak się teraz okazuje, powód rozstania jest jeszcze jeden. Sabatowski miał być zazdrosny o kolegę swojej dziewczyny, Jakuba Dąbrowskiego. Duda spędzała z nim dużo czasu, a ostatnio zapozowała mu do głośno komentowanej w mediach sesji zdjęciowej. - Karol źle się czuł z tym, że jego dziewczyna wybiera towarzystwo kolegi i bardziej zależy jej na zdjęciach niż na czasie, który mogliby spędzić razem. Nieporozumienia w końcu doprowadziły do tego, że Kinga zakończyła związek - donosi "Dobry tydzień".

Kinga Duda zakończyła związek z Karolem Sabatowskim. Informacja zszokowała o tyle, że jeszcze w wakacje chłopak spędzał wakacje z prezydencką rodziną, a w październiku miał się wprowadzić do krakowskiego mieszkania Dudów. Ojciec prezydenta mówił wtedy:

Życzę im z całego serca, żeby się pobrali. Piękna z nich para - cytuje Jana Dudę "Dobry tydzień".

Córka prezydenta postanowiła jednak skupić się na studiach prawniczych i zakończyła związek.

Chce teraz postawić na naukę - dowiedział się "Fakt" od znajomych dziewczyny.

Jak się teraz okazuje, powód rozstania jest jeszcze jeden. Sabatowski miał być zazdrosny o kolegę swojej dziewczyny, Jakuba Dąbrowskiego. Duda spędzała z nim dużo czasu, a ostatnio zapozowała mu do głośno komentowanej w mediach sesji zdjęciowej.

Karol źle się czuł z tym, że jego dziewczyna wybiera towarzystwo kolegi i bardziej zależy jej na zdjęciach niż na czasie, który mogliby spędzić razem. Nieporozumienia w końcu doprowadziły do tego, że Kinga zakończyła związek - donosi "Dobry tydzień".

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS