Weronika Książkiewicz w najseksowniejszej sukni wieczoru. Ciekawsze jest, Z KIM PRZYSZŁA

Weronika Książkiewicz na premierze "Planety Singli" wyglądała zjawiskowo. Pokazała się w długiej sukni z odkrytymi plecami. Jednak bardziej niż kreacja zaskakuje to, z kim pozowała do zdjęć - z byłym (?) partnerem, Mitją Okornem.

Weronika Książkiewicz przyszła na premierę filmu "Planeta Singli". Jaką kreację wybrała? Olśniewającą! Czarna suknia marki TOMAOTOMO z odkrytymi plecami zrobiła ogromne wrażenie. Nie można oderwać od niej wzroku. Do tego prosta fryzura i klasyczny makijaż - wszystko bardzo na plus.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jednak oprócz odważnej kreacji, zaskakuje fakt, że do zdjęć nie pozowała sama. Towarzyszył jej bowiem... Mitja Okorn. Reżyser i scenarzysta "Planety Singli" był kiedyś uważany za partnera, a nawet narzeczonego gwiazdy. W mediach mówiło się, że para planowała ślub, jednakże ostatecznie się rozstali. Oficjalnie aktorka nigdy nie potwierdziła związku z Okornem. Zapewniała, że są jedynie przyjaciółmi:

Z Mitją pokazaliśmy się kilka razy publicznie, ale przecież nigdy nie mówiłam, że jesteśmy w związku. Jesteśmy przyjaciółmi - powiedziała Książkiewicz w wywiadzie dla "Flesza".

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS