Tomasz Karolak i Viola Kołakowska razem na premierze. Nastroje? Inne niż ostatnio. Ale znów patrzymy NA NIĄ

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak pojawili się na premierze filmu "Planeta singli" i - jak zwykle ostatnimi czasy - nie szczędzili sobie czułości. Nasz wzrok wędruje jednak w stronę stylizacji modelki.
Karolak i Kołakowska razem na premierze Nastroje? Inne niż ostatnio. Ale znów patrzymy NA NIĄ Viola Kołakowska i Tomasz Karolak pojawili się na premierze filmu "Planeta singli" i - jak zwykle ostatnimi czasy - nie szczędzili sobie czułości. Nasz wzrok wędruje jednak w stronę stylizacji modelki. Viola Kołakowska przeważnie unika modowych eksperymentów i wybiera "bezpieczne" stylizacje. Jednak tym razem postanowiła zaszaleć. Na premierę filmu "Planeta singli", na której pojawiła się z Tomaszem Karolakiem, zaprezentowała się w dżinsowym kombinezonie z nogawkami zwężającymi się ku dole i dużymi kieszeniami naszywanymi poniżej linii bioder. Na taki strój mogą pozwolić sobie tylko kobiety o idealnej sylwetce. Jak wypadła Kołakowska? Nasze zdania są podzielone, dlatego ocenę zostawiamy Wam. Cieszy nas za to, że tym razem Kołakowska tryskała humorem i na czułości Karolaka odpowiadała tym samym. Zupełnie inaczej niż na ostatniej gali "Twojego Stylu".

Viola Kołakowska przeważnie unika modowych eksperymentów i wybiera "bezpieczne" stylizacje. Jednak tym razem postanowiła zaszaleć. Na premierę filmu "Planeta singli", na której pojawiła się z Tomaszem Karolakiem, zaprezentowała się w dżinsowym kombinezonie z nogawkami zwężającymi się ku dole i dużymi kieszeniami naszywanymi poniżej linii bioder. Na taki strój mogą pozwolić sobie tylko kobiety o idealnej sylwetce. Jak wypadła Kołakowska? Nasze zdania są podzielone, dlatego ocenę zostawiamy Wam.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Cieszy nas za to, że tym razem Kołakowska tryskała humorem i na czułości Karolaka odpowiadała tym samym. Zupełnie inaczej niż na ostatniej gali "Twojego Stylu":

 

WJ

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS