"Na dobre i na złe". Wraca córka Zosi Burskiej. Jest dorosła i zagra ją INNA AKTORKA

Zapraszamy na 623 odcinek (emisja 3.02) "Na dobre i na złe", w którym w Leśnej Górze znów pojawi się doktor Burska Ale tym razem nie chodzi o Zosię, tylko o jej adoptowaną córkę - Julkę!

Do "Na dobre i na złe" wraca Julia Burska. W roli młodej lekarki po raz pierwszy zobaczymy Aleksandrę Hamkało ("7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Lekarze"). Wcześniej w tej roli przez lata oglądaliśmy sympatyczną Sarę Muldner. Teraz Julia przyjedzie już jako dorosła kobieta na kilka dni z zagranicy i postanowi odwiedzić "stare kąty".


<< ZOBACZ NOWĄ JULIĘ BURSKĄ >>

 

A w Leśnej Górze przeżyje prawdziwy horror. Gdy dziewczyna będzie czekać na autobus (razem z wycieczką szkolną, w której znajdzie się także Małgosia (Daria Domaszewicz) - córka Konicy), na przystanek wjedzie nagle samochód... taranując wszystkich, którzy staną mu na drodze! Julia zauważy rozpędzone auto i spróbuje ostrzec ludzi wokół:

Na trawnik! Już!

Jednak bilans wypadku i tak będzie tragiczny. Doktor Burska zachowa zimną krew i od razu zadzwoni po pomoc. A później zrobi wszystko, by utrzymać rannych przy życiu... Aż do chwili, gdy pojawią się w końcu ratownicy.

Jestem lekarzem! Pierwsza na miejscu zdarzenia Kilkoro dzieci ciężko rannych. Jedno przygniecione przez wiatę przystanku. Bez ciężkiego sprzętu nie da się go wyciągnąć..

Julka dołączy do jednej z ekip i później przyjedzie z ratownikami do szpitala. A tam znów trafi na "kryzys" - bo podczas operacji wykonywanej przez doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz) dojdzie do groźnego wypadku. Sylwia w trakcie zabiegu straci nagle przytomność i upadając wbije jeden z instrumentów w szyję pacjentki! Z sali od razu wybiegnie przerażona pielęgniarka - szukając kogoś, kto zdoła lekarkę zastąpić. A Burska zgłosi się na ochotnika.

Podobno potrzebujecie chirurga?
A pani to ?
Ktoś, kto chce pomóc. Pierwszy dzień w Leśnej na chirurgii... Wysłał mnie dyrektor Tretter!

Lekarka szybko wymyśli "niewinne" kłamstwo - wiedząc, że inaczej personel szpitala nie pozwoli, by chwyciła za skalpel. A dyrektor (Piotr Garlicki) tuż po operacji wezwie ją do gabinetu... Szczęśliwy, że znów widzi córkę przyjaciół - i wściekły, że dziewczyna ściągnęła na siebie kłopoty.

To nie jest zabawa! Nie miałaś prawa wchodzić na salę operacyjną... Naraziłaś życie tej kobiety i dobre imię moje i szpitala!

A Julia od razu pokaże, że ma niezły "charakterek"...

Proszę mnie nie karcić, jakbym nadal była małą córeczką Zosi Burskiej, bo już nią od dawna nie jestem!
Masz więcej szczęścia niż rozumu, dziecko! Operacja się udała, ale gdyby nie daj Boże, coś się stało tej pacjentce... I ty, i ja moglibyśmy pójść siedzieć, a dobre imię szpitala Nawet nie chcę o tym myśleć!
Nie moja wina, że chirurdzy tu u was padają przy stole operacyjnym!

Czy doktor Burska zostanie w Leśnej Górze na dłużej? A jeśli tak jak zniosą to nerwy Trettera? Odpowiedź tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS