Filip Bobek i Agnieszka Kaczorowska wystąpią razem w "TzG"?! "Ostro ćwiczyliśmy, ale..."

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie opublikowała zdjęcie z Filipem Bobkiem w sali treningowej. Fani dopytywali o udział aktora w tanecznym show. Prawda jest nieco inna - tancerkę najprawdopodobniej zobaczymy na deskach teatru!
Filip Bobek w "TzG"? Agnieszka Kaczorowska z Filipem Bobkiem w sali treningowej? Agnieszkę Kaczorowską wkrótce zobaczymy w "Tańcu z Gwiazdami". Nieoficjalnie mówi się, że tanecznych kroków będzie uczyć mistrza kick-boxingu, Izu Ugonoh. Wszystko wskazywało na to, że skład uczestników show jest już znany. Jednakże Kaczorowska opublikowała zdjęcie, które na nowo wzbudziło dyskusję, kto jeszcze pojawi się w tanecznym programie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z Filipem Bobkiem. Fotografia została wykonana w sali treningowej. Oczywiście fani od razu dopytywali się o udział aktora w "Tańcu z Gwiazdami". Oboje tych spekulacji nie komentowali. Natomiast wszystko wyjaśnia zdjęcie, które opublikował Filip Bobek na swoim instagramowym profilu. Aktor napisał: - Ostro ćwiczyliśmy, ale nie... tańczyliśmy. Fani po tej informacji rozpoczęli dyskusję i zastanawiali się jaki wspólny projekt szykują Kaczorowska i Bobek. To może jakiś wspólny spektakl? - dopytywała internautka. Z komentarzy fanów wynika, że tancerka najprawdopodobniej zastąpi Agnieszkę Sienkiewicz w spektaklu "Kochanie na kredyt". Aktorka znana m.in. z serialu "Przyjaciółki" jest w ciąży. Bardzo możliwe, że Kaczorowska została zaangażowana do tego projektu. Sami zainteresowani póki co nie potwierdzają tych informacji, ale jednocześnie nie zaprzeczają. A czy parę zobaczymy kiedyś w "Tańcu z Gwiazdami"? Kaczorowska nie mówi nie i odpowiedziała: - Filip Bobek wszystko przed nami.

Agnieszkę Kaczorowską wkrótce zobaczymy w "Tańcu z Gwiazdami". Nieoficjalnie mówi się, że tanecznych kroków będzie uczyć mistrza kick-boxingu, Izu Ugonoh. Wszystko wskazywało na to, że skład uczestników show jest już znany. Jednakże Kaczorowska opublikowała zdjęcie, które na nowo wzbudziło dyskusję, kto jeszcze pojawi się w tanecznym programie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z Filipem Bobkiem. Fotografia została wykonana w sali treningowej.

Lubię swoją pracę ?? Dobry dzień ?? @filip_bobek dzięki !!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor)

Oczywiście fani od razu dopytywali się o udział aktora w "Tańcu z Gwiazdami". Oboje tych spekulacji nie komentowali. Natomiast wszystko wyjaśnia zdjęcie, które opublikował Filip Bobek na swoim instagramowym profilu. Aktor napisał:

Ostro ćwiczyliśmy, ale nie... tańczyliśmy.

Ostro ćwiczyliśmy ale...nie tańczyliśmy ?? @agakaczor ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Filip Bobek (@filip_bobek)

Fani po tej informacji rozpoczęli dyskusję i zastanawiali się jaki wspólny projekt szykują Kaczorowska i Bobek.

To może jakiś wspólny spektakl? - dopytywała internautka.
To może jakiś wspólny spektakl?
Z tyłu @robmierzejewski to pewnie coś związanego z #kochanienakredyt i ze Stefano Terrazzino. To może jakiś wspólny spektakl?
Z tyłu @robmierzejewski to pewnie coś związanego z #kochanienakredyt i ze Stefano Terrazzino - zauważyła jedna z fanek.

Z komentarzy fanów wynika, że tancerka najprawdopodobniej zastąpi Agnieszkę Sienkiewicz w spektaklu "Kochanie na kredyt". Aktorka znana m.in. z serialu "Przyjaciółki" jest w ciąży. Bardzo możliwe, że Kaczorowska została zaangażowana do tego projektu. Sami zainteresowani póki co nie potwierdzają tych informacji, ale jednocześnie nie zaprzeczają. A czy parę zobaczymy kiedyś w "Tańcu z Gwiazdami"? Kaczorowska nie mówi nie i odpowiedziała:

@filip_bobek wszystko przed nami.

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS