Bal Dziennikarzy. Natalia Siwiec naprawdę zmienia styl. TAKIEJ sukni jeszcze nie widzieliśmy. Idealnie? Był jeden problem. A właściwie dwa

Natalia Siwiec na Balu Dziennikarzy nie miała konkurencji jeśli chodzi o oryginalność stylizacji. Geometryczna suknia w kanarkowym kolorze zdecydowanie wyróżniła ją z tłumu.

Natalia Siwiec zawsze uwielbiała podkreślać swój seksapil, ale ostatnio obserwujemy małą rewolucję jej stylu. Celebrytka, która ponoć zmniejszyła piersi by wyglądać "mniej wulgarnie" jest na dobrej drodze, by to osiągnąć. Kreacja projektu Bartka Janusza, w jakiej zaprezentowała się na Balu Dziennikarzy, była niezwykle oryginalna: wyróżniała się nie tylko żółtym kolorem, ale też geometryczną konstrukcją. Marszczenia i upięcia sprawiły, że dół sukni wydawał się wypełniony powietrzem i nadał stylizacji lekkości, natomiast gorsetowa góra podkreśliła talię celebrytki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Całość uzupełnił świetny makijaż i szpilki od Giuseppe Zannotiego. W takich samych zaprezentowała się Izabela Janachowska i choć były piękne, to ponoć bardzo niewygodne. Celebrytka poskarżyła się na to na Instagramie.

A usmaż się w piekle Giuseppe za te niewygodne szpilki! - napisała Siwiec na Instagramie.

A usmaż się w piekle Giuseppe za te niewygodne szpilki??????. Z @izabelajanachowska , buty z @luisaviaroma

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika NATALIA SIWIEC Official? (@nataliasiwiec.official)

Naszym zdaniem warto było pocierpieć ;-)

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS