Bal Dziennikarzy. Monika Olejnik i jej nakrycia głowy to już tradycja. Rok temu "Król Julian", a teraz? Też ciekawie

Monika Olejnik na Balu Dziennikarzy 2016 pojawiła się w czarnej, koronkowej sukni. Głównym punktem programu jak zawsze było nakrycie głowy.
Monika Olejnik na Balu Dziennikarzy Oryginalne nakrycia głowy to już tradycja. Rok temu "Król Julian", a teraz? Monika Olejnik kocha modowe szaleństwa. Zazwyczaj wybiera oryginalne buty, ale na Balu Dziennikarzy stawia na przyciągające uwagę nakrycie głowy. W końcu tego wieczoru można pozwolić sobie na więcej! Jej zeszłoroczny "kapelusz" porównywany był do "korony" Księcia Juliana z bajki "Madagaskar". W tym roku dziennikarka wybrała bardziej klasyczną wersję toczka. Ale i tak zadała szyku! Podoba się Wam stylizacja Moniki Olejnik? Dziennikarce z pewnością nie brakuje odwagi, a jej koronkowa kreacja wyglądała naprawdę sexy. No cóż, królowa balu mogła być tylko jedna.

Monika Olejnik kocha modowe szaleństwa. Zazwyczaj wybiera oryginalne buty, ale na Balu Dziennikarzy stawia na przyciągające uwagę nakrycie głowy. W końcu tego wieczoru można pozwolić sobie na więcej! Jej zeszłoroczny "kapelusz" porównywany był do "korony" Księcia Juliana z bajki "Madagaskar". W tym roku dziennikarka wybrała bardziej klasyczną wersję toczka. Ale i tak było "z rozmachem"!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Podoba się Wam stylizacja Moniki Olejnik? Musimy przyznać, że odwagi i stylu jej nie brakuje. A koronkowa kreacja była naprawdę sexy ;)

 

 

jm

Więcej o: