Mariah Carey zaręczyła się. Cena pierścionka? ZAWROTNA. Jeszcze ciekawsze, KIM JEST narzeczony

Mariah Carey zaręczyła się z australijskim miliarderem Jamesem Packerem. DOWÓD? Ogromny diament na placu Carey, którym pochwaliła się na pierwszej oficjalnej imprezie z narzeczonym.
Mariah Carey zaręczyła się Cena pierścionka? ZAWROTNA Mariah Carey spotyka się z Jamesem Packerem od niecałego roku, ale ich uczucie jest już na tyle gorące, że para zdecydowała się na zaręczyny. Informację potwierdził rzecznik piosenkarki tydzień temu, ale i tak wszyscy czekali na pierwsze wspólne zdjęcia pary. I doczekali się! Narzeczeni pojawili się razem na imprezie w Los Angeles, a największą uwagę zwracał ogromny 35-karatowy diament na palcu Carey. Brytyjski jubiler, David Marshall z David Marshall London, powiedział nam, że pierścionek może być warty aż 7,5 miliona dolarów - czytamy w "Daily Mail". Zszokowani? Cena faktycznie może przyprawić o zawrót głowy. Pamiętajmy jednak, że James Packer zajmuje 4. miejsce na liście najbogatszych Australijczyków z fortuną szacowaną na blisko 5 miliardów dolarów (!!!). Ogromne zyski zapewnia mu m.in. największa w Australii sieć kasyn oraz przedsiębiorstwo filmowe w Los Angeles i Tel Awiwie, a to tylko nieliczne z jego inwestycji. Carey jest ponoć niezwykle podekscytowana nowym etapem w swoim życiu. Zawsze uwielbiała otaczać się różami i diamentami, a teraz jej sen księżniczki się spełnia - mówi informator magazynu People.com. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, będzie to trzecie małżeństwo Carey. Gwiazda wciąż nie sfinalizowała rozwodu z Nickiem Cannonem, z którym ma dwoje dzieci. Wcześniej jej mężem był Tommy Mottola.

Mariah Carey z Jamesem Packerem spotyka się od niecałego roku, ale ich uczucie jest już na tyle gorące, że para zdecydowała się na zaręczyny. Informację potwierdził rzecznik piosenkarki tydzień temu, ale i tak wszyscy czekali na pierwsze wspólne zdjęcia pary. I doczekali się! Narzeczeni pojawili się razem na imprezie w Los Angeles, a największą uwagę zwracał ogromny 35-karatowy diament na palcu Carey.

Brytyjski jubiler, David Marshall z David Marshall London, powiedział nam, że pierścionek może być warty aż 7,5 miliona dolarów - czytamy w "Daily Mail".

Zszokowani? Cena faktycznie może przyprawić o zawrót głowy. Pamiętajmy jednak, że James Packer znajduje się na 4. miejscu listy najbogatszych Australijczyków z fortuną szacowaną na blisko 5 miliardów dolarów (!!!). Ogromne zyski zapewnia mu m.in. największa w Australii sieć kasyn oraz przedsiębiorstwo filmowe w Los Angeles i Tel Awiwie, a to tylko nieliczne z jego inwestycji.

Carey jest ponoć niezwykle podekscytowana nowym etapem w swoim życiu.

Zawsze uwielbiała otaczać się różami i diamentami, a teraz jej sen księżniczki się spełnia - mówi informator magazynu People.com.

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, będzie to trzecie małżeństwo Carey. Gwiazda wciąż nie sfinalizowała rozwodu z Nickiem Cannonem, z którym ma dwoje dzieci. Wcześniej jej mężem był Tommy Mottola.

JZ, WJ

Modelka czy gwiazda? Plotek.pl


 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS