Adam Kraśko na promocji wędlin Magdy Gessler. Elegancko, ale nagle... aż nie wierzymy, że to zrobili

Adam Kraśko był gościem na promocji wędlin z nowej linii Magdy Gessler, Besos. Gwiazdor programu "Rolnik szuka żony" dał się w pewnym momencie owinąć... pętem kiełbasy.

Adam Kraśko był jedną z najbarwniejszych postaci w programie "Rolnik szuka żony". Żony co prawda nie znalazł, ale znalazł popularność, którą utrwala między innymi wizytami na imprezach. W piątek był gościem na uroczystej prezentacji nowej linii wędlin, które Magda Gessler firmuje własnym nazwiskiem. Adam Kraśko miał na sobie elegancką koszulę i muszkę, jednak w pewnej chwili dał się ubrać restauratorce w... solidne pęto kiełbasy. Aż nie wierzymy, że to zrobili.

To był nasz wspólny pomysł, wyszło to tak jakoś spontanicznie - powiedział Adam Kraśko w rozmowie z Plotek.pl.
<< ADAM KRAŚKO Z KIEŁBASĄ NA SZYI >>

Wędliny kupić będzie można dopiero od lutego, jednak w internecie już teraz pojawiły się ich zdjęcia. Według deklaracji Magdy Gessler, będą pozbawione polepszaczy i konserwantów.

B - to wielkie serce, które Wam oddaję z miłością i sympatią. E - pomijamy, nie ma go w w moich produktach :))) SOS - ratunek dla wszystkich marzących o prawdziwym smaku polskich wędlin.... - napisała na Facebooku.

Adam Kraśko, który już próbował wędlin Magdy Gessler, powiedział nam:

To wędliny, w których 85 proc. stanowi mięso. A reszta to przyprawy naturalne, przyprawy pani Magdy. Ttu nie ma absolutnie żadnych dodatków chemicznych, polepszaczy smaku.

Serce Adama Kraśki jest już zajęte, choć w tej sprawie rolnik zachowuje daleko posuniętą dyskrecję. W ofercie Besos są między innymi "parówki randkowe" (z lubczykiem), więc zapytaliśmy Kraśkę, czy na zbliżające się Walentynki zdecyduje się uraczyć wybrankę rzeczonym specjałem.

Ja myślę, że to jest możliwe - usłyszeliśmy.

Z informacji, jakie Magda Gessler podała na Facebooku wynika, że najpierw jej wędliny pojawią się 1 lutego w warszawskiej Hali Banacha.

Premiera wędnin Magdy Gessler. Cała linia nazywa się BESOS czyli POCAŁUNKI po hiszpańsku. Oj Pani Magda Gessler, ze wszystkiego zrobi show, i to jaki! Tak się pozuje na ściance :) #besos #rolnikwiecodobre #magdagessler #adamkrasko

Posted by Adam Kraśko on 22 stycznia 2016

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS