Margaret jak zwykle w szalonym zestawie. Klasyczna marynarka, stanik na wierzchu, a do tego...

Margaret pojawiła się na konferencji Play inaugurującej kampanię promocyjną muzycznej aplikacji Tidal. Jak wyglądała? Niesztampowo to chyba za mało powiedziane.

Margaret przyzwyczaiła nas, że jej stylizacje nie są tradycyjne. Ba, prawie zawsze budzą kontrowersje. Nie inaczej było tym razem. Na górze było bowiem drapieżnie. Pod obszerną, acz elegancką, marynarką skrywała się całkiem przezroczysta bluzka. Natomiast na dole... Dresy. Fajnie? No, na pewno oryginalnie, czyli tak jak Margaret lub najbardziej ;)

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MARGARET >>

Margaret była gościem specjalnym konferencji Play, na której zaprezentowano aplikację Tidal. To platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata. Tidal jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 100 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

 

 

ZI