Margaret jak zwykle w szalonym zestawie. Klasyczna marynarka, stanik na wierzchu, a do tego...

Margaret pojawiła się na konferencji Play inaugurującej kampanię promocyjną muzycznej aplikacji Tidal. Jak wyglądała? Niesztampowo to chyba za mało powiedziane.

Margaret przyzwyczaiła nas, że jej stylizacje nie są tradycyjne. Ba, prawie zawsze budzą kontrowersje. Nie inaczej było tym razem. Na górze było bowiem drapieżnie. Pod obszerną, acz elegancką, marynarką skrywała się całkiem przezroczysta bluzka. Natomiast na dole... Dresy. Fajnie? No, na pewno oryginalnie, czyli tak jak Margaret lub najbardziej ;)

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MARGARET >>

Margaret była gościem specjalnym konferencji Play, na której zaprezentowano aplikację Tidal. To platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata. Tidal jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 100 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

 

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (2)
Margaret jak zwykle w szalonym zestawie. Klasyczna marynarka, stanik na wierzchu, a do tego...
Zaloguj się
  • Gość: delka

    0

    Znowu się przebrała.Dobrze powiedział Bogusław Kaczyński,że mamy modę na "bylejakość".

  • Gość: Cerrie

    0

    To już jest wydziwianie i czysty snobizm. Normalni ludzie chodzący po ulicach jakby się tak ubrali, to zaraz by zostali okrzyknięci dziwakami. Natomiast tworzą się takie nie wiadomo co jak Margaret, i wmawia się tym zwykłym ludziom że tacy celebryci jak ona, są lepsi od całego pospólstwa, i może się ubierać jak klaun mody, bo w "Ich" kręgach jest to uznawane za przywilej elity. Świat sławnych już od dawna schodzi na psy, i nie ma nic wspólnego z klasą i mianem sławy. To już jest robienie z siebie dziwaka, aby tylko przykuć swoją osobą uwagę. Dlatego osobiście cieszę się, że mam na tyle oleju w głowie, aby nie zachwycać się takimi dziwakami jak Margaret. Niech w przyszłości pokaże takie zdjęcia swoim ewentualnym dzieciom, na pewno będą dumne z matki która robiła z siebie cyrkową małpkę, aby na siebie zarobić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX