Anna Mucha pytała fanów, w co się ubrać. Radzili koronkę, zrobiła po swojemu. Ale sexy!

Anna Mucha przed premierą "Pitbulla" pytała fanów o radę, w co się ubrać. Wbrew opinii większości, wybrała cekiny. Jak wyszło? Aktorka błyszczała - dosłownie i w przenośni.
Anna Mucha na premierze "Pitbulla" Wcześniej pytała fanów, w co się ubrać. Radzili koronkę, ale ostatecznie wybrała sama Anna Mucha pojawiła się na premierze "Pitbulla" w niezwykle seksownej kreacji. Opięta sukienka wyszywana zielonymi, złotymi i czarnymi cekinami idealnie podkreślała kobiecą sylwetkę aktorki. I nie chodzi tylko o zgrabną pupę i nogi, ale przede wszystkim kuszący dekolt. Bardzo apetycznie. Mucha przed premierą miała niemały problem z wyborem stroju. Na Instagramie opublikowała nawet wpis z prośbą o pomoc. Dramat! Pomocy! W co się ubrać wieczorem? Koronka? Cekiny? Podpowiedzcie, dziś premiera! - "błagała" fanów o radę. Choć większość doradzała czerwoną koronkę, aktorka wybrała cekiny i naszym zdaniem to był strzał w dziesiątkę. Wyglądała prawie jak Jennifer Lopez!

Anna Mucha pojawiła się na premierze "Pitbulla" w niezwykle seksownej kreacji. Opięta sukienka wyszywana zielonymi, złotymi i czarnymi cekinami idealnie podkreślała kobiecą sylwetkę aktorki. I nie chodzi tylko o zgrabną pupę i długie nogi, ale przede wszystkim kuszący dekolt. Bardzo apetycznie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Mucha przed premierą miała niemały dylemat w co się ubrać. Na jej Instagramie pojawił się dramatyczny wpis:

Dramat! Pomocy! :)) W co się ubrać wieczorem? Koronka? Cekiny? Podpowiedzcie, dziś premiera! - błagała fanów o radę.

Choć większość doradzała czerwoną koronkę, aktorka wybrała cekiny i naszym zdaniem to był strzał w dziesiątkę.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: