Dorota Gawryluk nową twarzą "Wiadomości"? "Jest bezstronna, widzowie ją lubią"

Dorota Gawryluk przejdzie do Telewizji Publicznej i ociepli jej wizerunek? Tak twierdzą informatorzy Super Expressu.
Gawryluk nową twarzą "Wiadomości"? "Jest bezstronna, widzowie ją lubią" Dorota Gawryluk przejdzie do Telewizji Publicznej i ociepli jej wizerunek? Tak twierdzą informatorzy "Super Expressu". Dorota Gawryluk jest obecnie związana z Polsatem, ale od dawna mówi się o jej transferze do Telewizji Publicznej. Po serii zwolnień dziennikarzy od lat związanych z TVP, takich jak Piotr Kraśko czy Jarosław Kulczycki, władze stacji chcą innych znanych twarzy, które przyciągną widzów. "Super Express" pisze, że zatrudnienie Gawryluk to kwestia czasu: Jest profesjonalna, bezstronna i widzowie ją lubią. To byłby jej wielki powrót do TVP. Potrzebujemy twarzy! - mówi informator tabloidu. Dziennikarka pracowała w TVP w latach 2004-2007 jako prezenterka "Wiadomości", jednak poza tym krótkim epizodem, przez całą karierę zawodową była związana z Polsatem. Zdecyduje się na powrót do mediów publicznych? Zapytana przez SE Gawryluk, nie chce komentować sprawy.

Dorota Gawryluk jest obecnie związana z Polsatem, ale od dawna mówi się o jej transferze do Telewizji Publicznej. Po serii zwolnień dziennikarzy od lat związanych z TVP, takich jak Piotr Kraśko czy Jarosław Kulczycki, władze stacji chcą innych znanych twarzy, które przyciągną widzów. Super Express pisze, że zatrudnienie Gawryluk to kwestia czasu:

Jest profesjonalna, bezstronna i widzowie ją lubią. To byłby jej wielki powrót do TVP. Potrzebujemy twarzy! - mówi informator tabloidu.

Dziennikarka pracowała w TVP w latach 2004-2007 jako prezenterka "Wiadomości", jednak poza tym krótkim epizodem, przez całą karierę zawodową była związana z Polsatem. Zdecyduje się na powrót do mediów publicznych? Zapytana przez SE Gawryluk, nie chce komentować sprawy.

 

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS