Sandra Bullock na nartach z ukochanym i dziećmi. Uroczy widok. Ale nagle, kto to? TO ONA?!

Sandra Bullock pojechała z dziećmi i z partnerem na zimowy wypoczynek. Towarzyszyła im też przyjaciółka aktorki Jennifer Aniston. Bullock promienieje szczęściem - jest coraz bardziej zakochana.
Bullock na stoku Sandra Bullock na nartach z ukochanym i dziećmi. Uroczy widok. Sandra Bullock pojechała z dziećmi i z partnerem na zimowy wypoczynek. Towarzyszyła im też przyjaciółka aktorki, Jennifer Aniston. Sandra Bullock pojechała z dziećmi i z partnerem na zimowy wypoczynek. Towarzyszyła im też przyjaciółka aktorki, Jennifer Aniston. Bullock promienieje szczęściem - jest coraz bardziej zakochana. Sandra Bullock od kilku miesięcy ma nowego partnera. Wybrankiem gwiazdy jest przystojny fotograf i model Bryan Randall. Po rozwodzie z Jesse Jamesem w 2010 r. długo była sama. Co prawda, media donosiły o kolejnych związkach aktorki, lecz skończyło się na spekulacjach. Dopiero przy Ryanie odnalazła szczęście. Bullock nie ukrywa swoich uczuć. To właśnie z Randallem pojawiła się na ślubie Jennifer Aniston i Justina Theorouxa, a na premierze swojego filmu trzymali się za ręce. Teraz paparazzi sfotografowali ich podczas wspólnego wyjazdu na narty. Para wyjechała wraz z dziećmi aktorki pojeździć na nartach i snowboardzie. Była też sama Aniston (w tym czarnym kasku aż trudno ją rozpoznać). Dziennikarze "Daily Mail" piszą, że związek Bullock staje się coraz bardziej poważny. Wygląda na to, że zdobywczyni Oscara z każdym dniem jest jeszcze bardziej zakochana: "Związek Sandry Bullock z Bryanem Randallem rośnie w siłę" - komentują w artykule. Para nie szczędzi sobie drobnych, aczkolwiek czułych gestów: "Kiedy aktorka nie nosiła małej Lailii na rękach, trzymała się za ręce z Bryanem - para nie mogła przestać szeroko się uśmiechać" - dodają dziennikarze.

Sandra Bullock od kilku miesięcy ma nowego partnera. Wybrankiem gwiazdy jest przystojny fotograf i model Bryan Randall. Po rozwodzie z Jesse Jamesem w 2010 r. długo była sama. Co prawda, media donosiły o kolejnych związkach aktorki, lecz skończyło się na spekulacjach. Dopiero przy Ryan'ie odnalazła szczęście. Bullock nie ukrywa swoich uczuć.

To właśnie z Randallem pojawiła się na ślubie Jennifer Aniston i Justina Theorouxa, a na premierze swojego filmu trzymali się za ręce. Teraz paparazzi sfotografowali ich podczas wspólnego wyjazdu na narty. Para wyjechała wraz z dziećmi aktorki pojeździć na nartach i snowboardzie. Była też sama Aniston (w tym czarnym kasku aż trudno ją rozpoznać).

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dziennikarze "DailyMail" piszą, że związek Bullock staje się coraz bardziej poważny. Wygląda na to, że zdobywczyni Oscara z każdym dniem jest jeszcze bardziej zakochana:

Związek Sandry Bullock z Bryanem Randallem rośnie w siłę - komentują w artykule.

Para nie szczędzi sobie drobnych, aczkolwiek czułych gestów:

Kiedy aktorka nie nosiła małej Lailii na rękach, trzymała się za ręce z Bryanem - para nie mogła przestać szeroko się uśmiechać - dodają dziennikarze.

Randall wydaje się być także zaangażowany w ten związek. Można powiedzieć, że aktorka jest jego muzą:

On uwielbia fotografować wszystko, co jest związane z Sarą.

Jak myślicie - pasują do siebie?

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (8)
Sandra Bullock na nartach z ukochanym i dziećmi. Uroczy widok. Ale nagle, kto to? TO ONA?!
Zaloguj się
 • Gość: Ava

  0

  Taka fajna laska z gosciem z torebka na skos?!

 • Gość: arkadiusz35fg

  0

  Ryan'ie - serio? tak z debiloapostrofem?

 • Gość: cece

  Oceniono 2 razy 0

  na jakich nartach, przecież to jest SNOWBOARD

 • Gość: q23w4e567

  0

  ale facet ma armatę!!!!! Mowa oczywiście o aparacie fot. :-)

 • essita

  0

  Myślałam, że to J.Lo.

 • Gość: anka76

  0

  z Sarą????? czy Sandrą??? niezłe tłumaczenie :-)))))))))))))))

 • Gość: PL

  Oceniono 2 razy -2

  pojechała ze swoim konkubentem i kolorowymi dziećmi na narty ?

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy -5

  uwazam , ze jest przecietna aktorka, obecnie jest popularna w Stanach, bo zaadoptowala czarne dzieci, a teraz jest to w modzie w Ameryce.Kiedys ogladalam wypowiedz czarnej aktorki, ktora stwierdzila, nastepni bali adoptowali czarne dziecko, tak na pokaz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX