Agata Duda ma nową pracę! "Zgodziła się od razu". Pierwsza Dama wróciła do dawnego zawodu

Agata Duda jest nie tylko Pierwszą Damą, ale też nauczycielką języka niemieckiego. Zanim przeniosła się do Pałacu Prezydenckiego uczyła w liceum. Wygląda na to, że przez kilka miesięcy stęskniła się za dawną pracą.
Agata Duda ma nową pracę Pierwsza Dama wróciła do dawnego zawodu. Agata Duda jest nie tylko Pierwszą Damą, ale też nauczycielką języka niemieckiego. Jak podaje "Rewia", pani prezydentowa nie wytrzymała długo bez uczenia. Agata Duda jest nie tylko Pierwszą Damą, ale też nauczycielką języka niemieckiego. Zanim przeniosła się do Pałacu Prezydenckiego uczyła w liceum. Wygląda na to, że przez kilka miesięcy stęskniła się za dawną pracą. Agata Duda przez wiele lat uczyła języka niemieckiego w Liceum im. Jana III Sobieskiego w Krakowie. Kiedy razem z mężem przeniosła się do Warszawy, musiała zostawić uwielbianą przez siebie pracę oraz uczniów, z którymi miała świetny kontakt. Jak podaje "Rewia", pani prezydentowa nie wytrzymała długo bez uczenia. "Kiedy padła propozycja, by Pierwsza Dama poprowadziła kółko języka niemieckiego w Liceum Polonijnym Kolegium św. Stanisława Kostki w Warszawie, zgodziła się od razu" - czytamy w tygodniku. Do liceum i znajdującego się przy nim internatu przybywają potomkowie Polaków ze Wschodu. Jak podaje osoba z otoczenia pary prezydenckiej, Agacie Dudzie bardzo brakowało zajęć z uczniami: - Bardzo tęskni za szkołą i uczniowskim gwarem - mówi. Panią prezydentową odwiedzili też uczniowie z jej dawnej szkoły. Pojawili się u Agaty Dudy tuż przed świętami. Relację z tego wydarzenia można znaleźć na stronie Liceum Jana III Sobieskiego.

Agata Duda przez wiele lat uczyła języka niemieckiego w Liceum im. Jana III Sobieskiego w Krakowie. Kiedy razem z mężem przeniosła się do Warszawy, musiała zostawić uwielbianą przez siebie pracę oraz uczniów, z którymi miała świetny kontakt. Jak podaje "Rewia", pani prezydentowa nie wytrzymała długo bez uczenia.

Kiedy padła propozycja, by Pierwsza Dama poprowadziła kółko języka niemieckiego w Liceum Polonijnym Kolegium św. Stanisława Kostki w Warszawie, zgodziła się od razu - czytamy w tygodniku. - Do liceum i znajdującego się przy nim internatu przybywają potomkowie Polaków ze Wschodu.

Jak podaje osoba z otoczenia pary prezydenckiej, Agacie Dudzie bardzo brakowało zajęć z uczniami:

Bardzo tęskni za szkołą i uczniowskim gwarem.

Panią prezydentową odwiedzili tez uczniowie z jej dawnej szkoły. Pojawili się u Agaty Dudy tuż przed świętami. Relację z tego wydarzenia można znaleźć na stronie Liceum Jana III Sobieskiego.

Mieliśmy wyjątkową okazję zobaczyć gabinet Pierwszej Damy, po czym zostaliśmy zaproszeni do Ogrodu Zimowego, gdzie czekał na nas poczęstunek i gdzie uzyskaliśmy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań - czytamy. - W szczególności dowiedzieliśmy się, że pani profesor znalazła sposób, by nadal realizować swoją nauczycielską pasję.

 

 

jm

Więcej o:
Komentarze (63)
Agata Duda ma nową pracę! "Zgodziła się od razu". Pierwsza Dama wróciła do dawnego zawodu
Zaloguj się
 • kata_marian

  Oceniono 53 razy 35

  Jakby jeszcze namowila malzonka
  zeby wrocil do dawnego zawodu
  wszyscy odetchneliby z ulga...

 • norbertrabarbar

  Oceniono 26 razy 16

  Będzie prowadziła kółko niemieckiego? HA HA HA...

  A wiecie, co łączy Kaczyńskiego z Orbanem - obaj świetnie mówią po rosyjsku...

 • dzabril_k

  Oceniono 16 razy 8

  Tak się wzruszyłam, aż się popłakałam... Po prostu ludzka Pani.

 • Gość: Stary qfwfq

  Oceniono 24 razy 8

  Ta pani nie nazywa ze Duda, ale KORHAUSER-DUDA. Dlaczego pozbawianie ja połowy nazwiska?

 • Gość: Marek

  Oceniono 18 razy 8

  Mądra kobieta i lokaj Kaczyńskiego. Czy to jest do pgodzenia.

 • Gość: kop

  Oceniono 18 razy 6

  niech se prowadzi... na jej miejscu zapadłabym się pod ziemię ze wstydu

 • Gość: marek

  Oceniono 5 razy 3

  pierdu , pierdu ,dudu, dudu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX