Aneta Kręglicka seksowna jak zawsze. Ale nawet rozcięcie do biodra nie odwróciło uwagi od butów. Fajne?

Aneta Kręglicka jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych Polek. Ale czy jej buty należą do najładniejszych, jakie ostatnio widzieliście? A może wręcz przeciwnie?
Seksowna jak zawsze Aneta Kręglicka seksowna jak zawsze. Aneta Kręglicka jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych Polek. Ale czy jej buty należą do najładniejszych, jakie ostatnio widzieliście? Aneta Kręglicka jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych Polek. Ale czy jej buty należą do najładniejszych, jakie ostatnio widzieliście? A może wręcz przeciwnie? Aneta Kręglicka na pokaz MMC wybrała długą sukienkę o kroju szmizjerki. Lejący się materiał pięknie podkreślił figurę miss, a sięgające niemal do biodra rozcięcie, doskonale zaprezentowało zgrabne nogi. Ale nas zainteresowały też buty Kręglickiej. Wysokie kozaki (?) z odkrytymi palcami prezentowały się bardzo oryginalnie. Gwiazda bez wątpienia wyglądała pięknie, ale co do butów nie jesteśmy przekonani. Pewnie są modne, ale czy dodają całości uroku? Jeśli miało być ciekawie, udało się. Kiedy jednak wyobrażamy sobie Kręglicką w klasycznych szpilkach... Hm, chyba byłoby jeszcze lepiej.

Aneta Kręglicka na pokaz MMC wybrała długą sukienkę o kroju szmizjerki. Lejący się materiał pięknie podkreślił figurę miss, a sięgające niemal do biodra rozcięcie, doskonale zaprezentowało zgrabne nogi. Ale nas zainteresowały też buty Kręglickiej. Wysokie kozaki (?) z odkrytymi palcami prezentowały się bardzo oryginalnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gwiazda bez wątpienia wyglądała pięknie, ale co do butów nie jesteśmy przekonani. Pewnie są modne, ale czy dodają całości uroku? Jeśli miało być ciekawie, udało się. Kiedy jednak wyobrażamy sobie Kręglicką w klasycznych szpilkach... Hm, chyba byłoby jeszcze lepiej.

 

 

jm

Więcej o:
Komentarze (29)
Aneta Kręglicka seksowna jak zawsze. Ale nawet rozcięcie do biodra nie odwróciło uwagi od butów. Fajne?
Zaloguj się
 • hanahana

  Oceniono 5 razy 5

  Anecie Kręglickiej wypada wszystko! Najpiękniejsza kobieta świata w wieku 51 lat nadal wygląda znakomicie.

 • kiciuleczek

  Oceniono 6 razy 4

  Dobre buty, jak noga urośnie nie trzeba zmieniać.

 • tralalumpek

  Oceniono 4 razy 4

  ten chałat jest straszny a buty, no coż, chaciała czyms sie wyróżnić...moży i by były oryginalne ale za dużyo w nich kombinacji:
  - odkryte palce
  - plastikowy wspornik dla palcow
  - biale obcasy
  - fatalne ulozenie Kolo kostki...
  podsumowujac. MASAKRA

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Babka ładna i dobrze ubrana.
  A te buty to jakieś skrzyżowanie gumofilców z klapkami.

 • Gość: koko

  Oceniono 3 razy 1

  kolano już obwisłe 50+

 • Gość: LENA

  0

  Aneta 30 lat temu byłaś rakieta :)

 • Gość: tola

  0

  Piękne , nie wiem gdzie kupiła, ale podobne widziałam w gino rossi. Trochę drogie ale jak ktoś pracuje to (czytałam na goworku w zakładce opinie o pracodawcach), że można dostać zniżkę

 • Gość: gość

  0

  Pani Aneta Kręglicka piękną kobietą jest, ale w ostatnim czasie wygląda jakby inaczej, tj. twarz wygląda inaczej. I tak długo wytrzymała nasza miss bez polepszaczy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX