Aneta Kręglicka seksowna jak zawsze. Ale nawet rozcięcie do biodra nie odwróciło uwagi od butów. Fajne?

Aneta Kręglicka jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych Polek. Ale czy jej buty należą do najładniejszych, jakie ostatnio widzieliście? A może wręcz przeciwnie?
Seksowna jak zawsze Aneta Kręglicka seksowna jak zawsze. Aneta Kręglicka jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych Polek. Ale czy jej buty należą do najładniejszych, jakie ostatnio widzieliście? Aneta Kręglicka jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych Polek. Ale czy jej buty należą do najładniejszych, jakie ostatnio widzieliście? A może wręcz przeciwnie? Aneta Kręglicka na pokaz MMC wybrała długą sukienkę o kroju szmizjerki. Lejący się materiał pięknie podkreślił figurę miss, a sięgające niemal do biodra rozcięcie, doskonale zaprezentowało zgrabne nogi. Ale nas zainteresowały też buty Kręglickiej. Wysokie kozaki (?) z odkrytymi palcami prezentowały się bardzo oryginalnie. Gwiazda bez wątpienia wyglądała pięknie, ale co do butów nie jesteśmy przekonani. Pewnie są modne, ale czy dodają całości uroku? Jeśli miało być ciekawie, udało się. Kiedy jednak wyobrażamy sobie Kręglicką w klasycznych szpilkach... Hm, chyba byłoby jeszcze lepiej.

Aneta Kręglicka na pokaz MMC wybrała długą sukienkę o kroju szmizjerki. Lejący się materiał pięknie podkreślił figurę miss, a sięgające niemal do biodra rozcięcie, doskonale zaprezentowało zgrabne nogi. Ale nas zainteresowały też buty Kręglickiej. Wysokie kozaki (?) z odkrytymi palcami prezentowały się bardzo oryginalnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gwiazda bez wątpienia wyglądała pięknie, ale co do butów nie jesteśmy przekonani. Pewnie są modne, ale czy dodają całości uroku? Jeśli miało być ciekawie, udało się. Kiedy jednak wyobrażamy sobie Kręglicką w klasycznych szpilkach... Hm, chyba byłoby jeszcze lepiej.

 

 

jm