Steve Harvey i Miss Kolumbii spotkali się pierwszy raz od skandalu na Miss Universe. Najpierw "niezręczny uścisk", dalej jeszcze dziwniej

Steve Harvey błędnie ogłosił wyniki wyborów Miss Universe, przez co Ariadna Gutierrez z Kolumbii koronę straciła chwilę po tym, jak założono ją na jej głowę. Miesiąc po tym incydencie pojawiła się w talk show komika.
Pamiętacie wpadkę z finału Miss Universe? Steve Harvey i Miss Kolumbii spotkali się po raz pierwszy od czasu skandalu Podczas finału tegorocznych wyborów Miss Universe doszło do fatalnej wpadki. Prowadzący galę Steve Harvey pomylił nazwiska przy ogłaszaniu wyników - Ariadna Gutierrez z Kolumbii straciła tytuł kilka chwil po otrzymaniu korony. Prawdziwą zwyciężczynią okazała się Miss Filipin, ale świat bardziej niż o jej sukcesie, dyskutował później o krzywdzie płaczącej na scenie Miss Kolumbii. Kilka dni temu Steve Harvey i Miss Kolumbii spotkali się po raz pierwszy od czasu skandalu na Miss Universe. Chciałem powiedzieć, że jest mi bardzo przykro. Przez wiele nocy nie spałem, ale bez względu na to, jak trudne było to dla mnie, nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić, jak ty się czułaś - mówił Harvey. Gutierrez potwierdziła, że też ma za sobą kilka bezsennych nocy, ponieważ wieczór wyboru Miss Universe był najgorszym w jej życiu. Po tym wyznaniu modelka postanowiła jednak rozładować atmosferę. Powinieneś nauczyć się czytać z kartki - zażartowała. - Wiem dlaczego tak się stało. Ty po prostu chciałeś, żebym to ja wygrała! - dodała. Harvey podchwycił żart. Tak, chciałem, żebyś wygrała! - odpowiedział ze śmiechem.

Tegoroczne wybory Miss Universe przybrały nieoczekiwany obrót. Prowadzący galę Steve Harvey pomylił się przy ogłaszaniu wyników i wyczytana przez niego jako zwyciężczyni Ariadna Gutierrez, cieszyła się koroną zaledwie kilkanaście sekund. Prawdziwą wygraną okazała się Miss Filipin, ale świat bardziej niż o jej sukcesie, dyskutował później  o krzywdzie płaczącej na scenie Miss Kolumbii. Teraz, pierwszy raz od felernego wieczoru, Harvey i Gutierrez spotkali się w talk show komika. Para zaczęła od przytulenia się.

Niezręczne spotkanie zaczęło się od dosyć niekomfortowego i trwającego dziwnie długo uścisku - skomentował portal Zap2it.com.

Przez większość czasu komik przepraszał z wielką skruchą.

Jesteś jedyną osobą, z którą naprawdę chciałem porozmawiać z powodu pomyłki, jaką popełniłem. Chciałem powiedzieć, jak bardzo jest mi przykro. Przez wiele nocy nie spałem, ale bez względu na to, jak trudne było to dla mnie, nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić, jak ty się czułaś.

Gutierrez potwierdziła, że też ma za sobą kilka bezsennych nocy, gdyż wieczór wyboru Miss Universe był najgorszym w jej życiu. Później postanowiła jednak rozładować atmosferę.

Powinieneś nauczyć się czytać z kartki - zażartowała.
Ty po prostu chciałeś, żebym to ja wygrała! - dodała.

Harvey podchwycił żart i ze śmiechem przyznał:

Tak, chciałem, żebyś wygrała!

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS