Joanna Krupa z GOŁYMI PIERSIAMI. "Tak się budzę". Fani: Rozkręciłaś się za bardzo, żenujące!

Joanna Krupa na swoim fanpage'u opublikowała kolejne odważne fotki. Na zdjęciach pokazała biust praktycznie w całej okazałości.

Joanna Krupa nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała. Chętnie je eksponuje - zakłada odważne kreacje, a jej Instagram aż kipi od seksownych fotek. Modelka pochwaliła się zdjęciem "topless" - opublikowała je zarówno na swoim facebookowym, jak i instagramowym profilu. Krupa co prawda "zamalowała" strategiczne miejsca, lecz i tak pokazała dużo:

 

And I woke up like this.... #not ??????. But he saw me like this ????. Happy Sunday IG favorite & fabulous friends! Love u all! ???????? #happysunday

Posted by Joanna Krupa on  17 stycznia 2016

 

Reakcja fanów? Zdania są podzielone. Jedni zachwycają się pięknem Krupy:

Komentarze fanów Joanny Krupy Screen z facebook.com

Pozostali - krytykują zbyt śmiałe zdjęcie. Niepochlebne komentarze zdecydowanie przeważały. Zdaniem internautów Krupa posunęła się trochę za daleko:

Komentarze fanów Joanny Krupy Screen z facebook.com

Wcześniej opublikowała inną odważną fotkę. Do selfie zapozowała jedynie w majtkach:

 

A makeup artist s job isn't hard at times lol @tonygyates ?????????????????????? #lingerie #sexy #beauty #esotiq #JoannaKrupa

Posted by Joanna Krupa on  15 stycznia 2016

 

Fakt faktem, Krupa niejednokrotnie pokazywała się już topless m.in. w sesjach dla zagranicznych magazynów czy kampanii PETA, która walczy o prawa zwierząt. Jednak serwisy społecznościowe funkcjonują na trochę innych zasadach. Za zbyt roznegliżowane zdjęcia były już blokowane konta Rihanny czy Anji Rubik. Myślicie, że Krupa tym razem przesadziła?

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS