Anna Lewandowska miała operację plastyczną? Krzysztof Gójdź, lekarz gwiazd: Okiem eksperta przyznaję.... Mocny komentarz!

Anna Lewandowska poprawiała sobie urodę? Głos w dyskusji zabrał specjalista od medycyny estetycznej, dr Krzysztof Gójdź.
Lewandowska miała operację plastyczną? Lekarz gwiazd komentuje sensacyjne doniesienia Anna Lewandowska należy do najpiękniejszych polskich gwiazd. Kiedy porównamy jej obecne zdjęcia z tymi sprzed kilku lub nawet kilkunastu dostrzegamy, że obecnie piłkarza Bayernu wygląda znacznie lepiej niż kiedyś. Wiele gwiazd osiąga taki efekt, dzięki pomocy specjalistów medycyny estetycznej. Czy Lewandowska poprawiała urodę? Do sensacyjnych doniesień odniósł się dr Krzysztof Gójdź. W jego klinice o urodę dbają m.in. Joanna Krupa i Magda Gessler. Ostatnio tabloidy i portale plotkarskie zastanawiają się, czy Ania Lewandowska korzystała z medycyny estetycznej lub miała operację plastyczną. Czy wszystkie gwiazdy, które dbają o siebie i przez to wyglądają zjawiskowo muszą być o to posądzane? Poznałem niedawno Anię w studio DD TVN. Okiem eksperta muszę przyznać, że wygląda zjawiskowo, nic nie poprawiała i absolutnie nie potrzebuje żadnej ingerencji lekarza medycyny estetycznej przez najbliższe 10 lat. A wszystkim hejterom zalecam ruszyć dupę na siłownię, zdrowo się odżywiać i w ten sposób zająć się swoją twarzą i ciałem. A gwiazdy takie jak Ania należy traktować jako inspirację, jak dbać o siebie... - napisał dr Gójdź na Facebooku. Naszym zdaniem nie ma nic dziwnego w tym, że Anna Lewandowska wygląda wspaniale bez ingerencji chirurgicznej. Jest piękną kobietą, dba o siebie, regularnie ćwiczy i racjonalnie się odżywia. Odczepmy się od Ani Lewandowskiej i innych gwiazd! Każdy tak może. Potrzeba tylko trochę chęci i wysiłku. Nie narzucajmy swojego "kanonu piękna" innym. Każdy z nas ma inną definicję urody - dodaje w kolejnym wpisie Krzysztof Gójdź.

Anna Lewandowska należy do najpiękniejszych i najbardziej zadbanych polskich gwiazd. Kiedy porównamy jej obecne zdjęcia z tymi sprzed kilku lub nawet kilkunastu widzimy, że obecnie wygląda dużo lepiej niż kiedyś. Wiele gwiazd taki efekt osiąga pozwalając, żeby ich twarz modelował skalpel i strzykawka specjalisty od medycyny estetycznej. A Anna Lewandowska? Owszem, były takie spekulacje i właśnie odniósł się do nich na Facebooku dr Krzysztof Gójdź, w którego klinice o urodę dbają m.in. Joanna Krupa i Magda Gessler.

Ostatnio tabloidy i portale o gwiazdach zadają pytanie czy Ania Lewandowska korzystała z medycyny estetycznej lub miała operację plastyczną. Czy wszystkie gwiazdy, które dbają o siebie i przez to wyglądają zjawiskowo muszą być posądzane o to? Poznałem ostatnio Anię w studio DD TVN. Okiem eksperta muszę przyznać, że wygląda zjawiskowo, nic nie poprawiała i absolutnie nie potrzebuje żadnej ingerencji lekarza medycyny estetycznej przez najbliższe 10 lat. A wszystkim hejterom zalecam ruszyć dupę na siłownię, zdrowo się odżywiać i zająć się swoją twarzą i ciałem. A gwiazdy takie jak Ania traktować jako inspirację, jak dbać o siebie... - napisał.

Nie ma nic dziwnego w tym, że Anna Lewandowska wygląda wspaniale bez ingerencji chirurgicznej, bo jest piękną kobietą, dba o siebie, regularnie ćwiczy i racjonalnie się odżywia.

Odczepmy się od Ani Lewandowskiej i innych zjawiskowo wyglądających gwiazd! Każdy tak może - potrzeba tylko trochę chęci i wysiłku w dbanie o siebie. Nie narzucajmy swojego "kanonu piękna" innym. Każdy z nas ma inną definicję urody. I każdy z nas może robić ze swoją twarzą co chce - dodaje w kolejnym wpisie Krzysztof Gójdź.

Przypomnijmy sobie, jak Anna Lewandowska wyglądała 10 lat temu:

Anna Lewandowska Newspix/Kapif

Ostatnio tabloidy i portale o gwiazdach zadają pytanie czy Ania Lewandowska korzystała z medycyny estetycznej lub miała...

Posted by Dr Krzysztof Gojdź on 16 stycznia 2016

 

Sprawdź poradnik z przepisami i zestawami ćwiczeń Anny Lewandowskiej >>

JZ

Anna Lewandowska Aplikacja Plotek


Więcej o:
Komentarze (55)
Anna Lewandowska miała operację plastyczną? Krzysztof Gójdź, lekarz gwiazd: Okiem eksperta przyznaję.... Mocny komentarz!
Zaloguj się
 • Gość: blink

  Oceniono 34 razy 26

  Problemem pani Lewandowskiej nie jest to, czy miała czy nie miała operacji plastycznych. Jej problemem jest brak wyczucia jeśli idzie o medialną nachalność. Pani Lewandowska jest wszędzie - z bezglutenowym torcikiem, machająca nóżkami i udami w rytm przebojów disco, wiecznie rozanielona i powoli zapominająca, jak jej mąż na imię (to przez nadużywanie słowa "kochanie"). Jasne, że każdy chce się wypromować. Ale ludzie mają problemy z kredytem, z kupnem mieszkania, z refundacją leków, z pobytami w szpitalu. I jeszcze Polaków wku... cały cyrk polityczny, w którym nikt nie może się odnaleźć. Dlatego fenomen pani Lewandowskiej polega na tym, że przez chwilę polskie szaraczki mogą dzięki niej przenieść się w bajkowy, magiczny świat, gdzie wszyscy są szczęśliwi, jedzą bezglutenowe torciki i robią sobie selfie na plaży w Bóg-wie-gdzie. Ale to jest iluzja, to nie jest Wasze i to nie istnieje. Żyjcie swoim życiem i radźcie sobie z innymi problemami niż ma pani Lewandowska - one są Wasze i Was wyróżniają. Dopóki Wasz nikt nie wytransferuje do Bayernu nic się nie zmieni. Jeśli przypadkiem jednak ktoś z Waszych najbliższych w Bayernie się znajdzie to pamiętajcie - podkreślajcie swoją niezależność mówiąc o znajomości karate i pieczenia bezglutenowych torcików.

 • Gość: papi

  Oceniono 26 razy 16

  z niej żadna gwiazda

 • pan.malowany

  Oceniono 19 razy 11

  Ojej pan Gojdz nawoluje zeby dupe ruszyc a sam przyznal, ze robil sobie liposukcje i to w jego wieku..qrwa lekarz gwiazd sie znalazl, Henia Krzywonos to tez jedna z gwiazd?

 • art_102

  Oceniono 11 razy 7

  Facet gwiazdorzy do obrzydzenia, a co z niego za "oceniacz", jak sam ma szczęnę fatalnie zrobioną, bo co z tego, że równe i białe, jak na kilometr widać, że przerabiane. Znaczy źle zrobione, bo w obecnych czasach dobrze zrobione wyglądają jak własne. Więc co z niego za fachowiec od estetyki, jak nad własną nie potrafi zapanować. To po pierwsze...
  Po drugie, co z niego za dr z kliniki urody, jak obnaża potencjalne pacjentki z poprawek. Profesjonalista takich rzeczy nie robi, kabareciarz tak, bo tylko oklaski się liczą.

  Po trzecie, po co takie "oceniactwo", jak jednym robi wiwisekcje, a innym , jak Lewandowskiej, włazi w d... . Tu nie potrzeba żadnego fachowca, wystarczy zobaczyć efekt przed i po na zdjęciach. Nie ma takiego "dbania o siebie", żeby tak się zmieniły rysy twarzy, kształt nosa i urosły usta, o zębach nie wspomnę.
  Więc może darować sobie takie artykuły i takich "lekarzy gwiazd".
  www.plotek.pl/plotek/51,79592,16232480.html?i=4

  Na marginesie dodam, ze określenie Lewandowskiej mianem "najbardziej zadbanych polskich gwiazd" jest dużym nadużyciem, szczególnie po ostatniej prezentacji na Gali gdzie odbierała nagrodę Lewandowskiego starych tipsów z kilkoma warstwami starego, niechlujnie położonego lakieru. ...a gwiazda od czego.... Jest żoną gwiazdy, i tyle.

 • Gość: iii

  Oceniono 13 razy 7

  i te filmiki wyuczone na pamiec...sztucznosc az bije

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 6

  za tą kase co mają to ona może kupic sobie całą klinike wraz z tym lekarzem specjalistą

 • Gość: nielubiejej

  Oceniono 12 razy 6

  nie potrafi sie nawet wypowiedziec musi sie uczyc na pamiec jeszcze robi to w taki sztuczny sposob to jej hmm...zenada

 • Gość: asd

  Oceniono 5 razy 5

  a nosek to jej się podniósł jak dostała od Roberta za przesoloną zupę? proszę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX