Rafał Mroczek pokazał dziewczynę. Jest bardzo ładna! "To poważny związek"

Rafał Mroczek na wernisażu fotograficznym po raz pierwszy pokazał się publicznie z nową dziewczyną. Podobno są ze sobą już od dłuższego czasu.

Dobre informacje pojawiają się parami. Najpierw usłyszeliśmy, że Marcin Mroczek został ojcem, a teraz, że jego brat bliźniak Rafał Mroczek jest zakochany. Gwiazdor "M jak miłość" z piękną brunetką pokazał się na wernisażu fotograficznym R.A.P-u pt. "Kreacje Osobowości".

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Według informatorów Fakt.pl, parę łączy coś więcej i myślą o wspólnej przyszłości.

Ostatnio u jego boku pojawiła się piękna dziewczyna. Z naszych informacji wynika, że para spotyka się od kilku miesięcy i podobno jest to poważny związek, a nie przelotna miłostka. Znajomi Rafała nabrali jednak wody w usta - na jego wyraźną prośbę, by nie komentować jego życia uczuciowego. Aktor nie chce zapeszać - czytamy w tabloidzie.

Dziewczyna nazywa się Joanna Skrzyszewska i jest Miss Polski Nastolatek 2006. Rafał Mroczek był w jury, gdy na skórnie wówczas 15-letniej Miss wkładano koronę. Oboje do tej pory nie afiszowali się ze swoim związkiem, można jednak założyć, że trwa już przynajmniej od kwietnia. W serwisie Nowytomysl.nowinylokalne.pl znajdujemy bowiem taką o to wzmiankę o charytatywnej akcji:

Koszulkę z autografem od aktora Rafała Mroczka z programu "Przygarnij Mnie" przeznaczoną specjalnie na licytację tego koncertu przywiozła Miss Polski Nastolatek 2006 Joanna Skrzyszewska.

 

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS