Czemu Phoebe i Joey nigdy ze sobą nie byli? Kudrow i LeBlanc proponowali to twórcom serialu. Decyzja? Jesteśmy lekko wkurzeni

Jeśli oglądaliście "Przyjaciół", to z pewnością musiała Wam kiedyś przemknąć myśl, "czemu Phoebe i Joey nigdy ze sobą nie byli...". Teraz aktorzy wyjaśniają.

Są tu jacyś fani serialu "Przyjaciele"? Na pewno! Przecież nie da się nie lubić perypetii tej zakręconej paczki. Jeżeli więc śledziliście ich losy, to prędzej czy później musieliście się choć przez chwilę zastanowić, czemu właściwie nic nie było miedzy Phoebe i Joeyem? W teorii pasują do siebie idealnie. Ba, niejednokrotnie ze sobą flirtowali. Raz obiecali sobie nawet, że wezmą ślub! Więc czemu scenarzyści nigdy nie połączyli ich ze sobą? Jest już odpowiedź. Lisa Kudrow i Matt LeBlanc rozmawiali z People.com i wyjaśnili fanom tę kwestię.

Pod koniec produkcji nawet mieliśmy taki pomysł, aby okazało się, że Phoebe i Joey uprawiali ze sobą okazjonalny seks przez cały czas. I nawet mieliśmy wrócić do tego i nakręcić jeszcze raz wybrane sceny, ale tuż przed tym jak miało to zostać ujawnione, wszyscy stwierdzili "Nieee, to nierealne" - tłumaczył LeBlanc.

A więc Joey Phoebe praktycznie byli już razem?! Wszystko niestety zepsuło szefostwo w produkcji. Jaka szkoda! Można jednak mieć nadzieję, że mimo wszystko scenarzyści wrócili do tego pomysłu. Przecież stacja NBC 28 lutego wyemituje bowiem 2-godzinny odcinek specjalny "Przyjaciół", w którym zagrali wszyscy z bohaterowie ze słynnej paczki. My nie możemy się już doczekać! Myślicie, że Phoebe i Joey pasowali by do siebie? Nasze zdanie już znacie. A wolnej chwili możecie sprawdzicie w naszym quizie, który z "przyjaciół" nadałby się na Waszego chłopaka.

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS