Michelle Obama w żółtej sukience. "Nikt nie wyglądałby w niej dobrze". Ona ZACHWYCIŁA. A kreacja... już jej nie kupicie

Michelle Obama uchodzi za jedną z najlepiej ubranych żon polityków. Nie ma w tym nic dziwnego - wielokrotnie udowadniała, że potrafi doskonale wyglądać i idealnie dopasować stylizację do urody oraz figury. Tak było i tym razem.

Michelle Obama znów zachwyciła media i internautów. Amerykańskie portale są pod wrażeniem, na Twitterze wpisy pełne "ochów i achów" oraz pytania o to, gdzie można kupić podobną kreację... A co miała na sobie pierwsza dama? Żółtą, prostą sukienkę od Narciso Rodrigueza, która kończyła się tuż pod szyją. Klasyczna, oprócz koloru zupełnie tradycyjna, a efekt? Wyglądała jak stworzona specjalnie dla pani Obamy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Pierwsza dama, Michelle Obama, wyglądała cudownie podczas corocznego orędzia, jakie wygłaszał jej mąż - czytamy na "Buzzfeed.com". - Suknia średniej długości układała się doskonale.

Na swoim Twitterze zdjęcie Michelle zamieścił też projektant, Narciso Rodriguez:

 

 

 

 

Ale temat sukni poruszył nie tylko on.

Michelle ObamaTwitter.com/screen

Ja: nikt nie jest w stanie dobrze wyglądać w żółtej sukience
Michelle Obama: hej, to ja

Michelle ObamaTwitter.com/screen

Chcę sukienkę Michelle Obamy!

Niestety, nie jest to już możliwe. Żółte suknie Rodrigueza w mgnieniu oka zostały wykupione ze sklepów. Kiedy wystąpienie prezydenta (trwało godzinę) dobiegło końca, suknie były już wyprzedane.

 

 

A jak Wam podobała się stylizacja pierwszej damy?

 

 

jus