Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska kłócą się o działania KE. Wtrącił się Tomasz Lis. Mocne słowa. "To powyżej jej kompetencji"

Tomasz Lis na swoim Twitterze skomentował ostrą wymianę zdań między Anną Kalczyńską a Jarosławem Kuźniarem. Wyraził swoje poparcie dla dziennikarza.
Kłótnia twitterowa Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska kłócą się o działania KE. Tomasz Lis na swoim Twitterze skomentował ostrą wymianę zdań między Anną Kalczyńską a Jarosławem Kuźniarem. Wyraził swoje poparcie dla dziennikarza. Tomasz Lis na swoim Twitterze skomentował ostrą wymianę zdań między Anną Kalczyńską a Jarosławem Kuźniarem. Wyraził swoje poparcie dla dziennikarza. Tomasz Lis odniósł się do dyskusji, jaka w środę rozegrała się pomiędzy Anną Kalczyńską a Jarosławem Kuźniarem na Twitterze. Kalczyńska skomentowała wpis Kuźniara na temat działań Komisji Europejskiej: "@jarekkuzniar szkoda, że mądrzejszy obcy nie interweniowali, kiedy OFE zasilały budżet PO i kiedy ABW podsłuchiwała dziennikarzy. Prawda?". Po wpisie dziennikarki rozpętała się burza. Kuźniar nie przebierał w słowach, a dyskusję zakończył słowami: "Dajesz mi wybór: ban lub wycisz". Tomasz Lis wtrącił się do kłótni Kalczyńskiej i Kuźniara. Zamieścił krótki wpis na swoim profilu: "Jarek Kuźniar celnie usadził PIS-Kalczyńską. Dla Jarka Poranki są poniżej kompetencji. Dla niej - powyżej". Do zarzutów Lisa dotyczących braku kompetencji odniosła się sama Kalczyńska: "Panu TL polecam się dyplomem Political Studies College of Europe, stażem w KE i trzema wydaniami programów o UE w TVN24. Merci #kompetencje".

Tomasz Lis odniósł się do dyskusji, jaka w środę rozegrała się pomiędzy Anną Kalczyńską a Jarosławem Kuźniarem na Twitterze. Kalczyńska skomentowała wpis Kuźniara na temat działań Komisji Europejskiej:

Po wpisie dziennikarki rozpętała się burza. Kuźniar nie przebierał w słowach, a dyskusję zakończył słowami:

Dajesz mi wybór: ban lub wycisz.

Tomasz Lis wtrącił się do kłótni Kalczyńskiej i Kuźniara. Zamieścił krótki wpis na swoim profilu.

Jarek Kuźniar celnie usadził PIS-Kalczyńską. Dla Jarka Poranki są poniżej kompetencji. Dla niej - powyżej.

 

Do zarzutów Lisa dotyczących braku kompetencji odniosła się sama Kalczyńska.

 

Jarosław Kuźniar po raz pierwszy w "Dzień Dobry TVN". Współprowadząca nazwała go... "Darkiem". Był też specjalny test

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (225)
Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska kłócą się o działania KE. Wtrącił się Tomasz Lis. Mocne słowa. "To powyżej jej kompetencji"
Zaloguj się
 • Gość: Yacho603

  Oceniono 57 razy 23

  Znam wielu posługujących się dyplomami a są skończonymi ignorantami rzeczywistości i wykazują się skandalicznym nieuctwem wypisz wymaluj sPiSkowa Kalczyńska

 • Gość: Wolf

  Oceniono 51 razy 21

  Pani Kalczyńska dla stołka zrobi wszystko. Gratuluję kręgosłupa moralnego., tudzież jego braku.

 • amoramo

  Oceniono 44 razy 16

  Ta kobieta, szczerze nie wiem za bardzo, kim jest, jest niemądra. Serio wszyscy ( Wydziały Prawa Jagiellonki, Śląskiego, Wrocławskiego, Warszawskiego, Polskiej Akademii Nauk, środowiska sędziów, radców prawnych itp.) mówiący o łamaniu prawa w Polsce się mylą??? Ona, kimkolwiek jest, ale chyba nie prawnikiem, wie lepiej????

 • alexa81

  Oceniono 54 razy 16

  Lis miał rację, ten Pani kompletnie się nie da oglądać i słuchać na wizji, za to Pana Jarka brakuje we "Wstajesz i wiesz"...Niech ktoś mądry stworzy nową telewizję z Lisem, Kraśko, Kuźniarem i Durczokiem :) będę oglądać :)

 • malgosiaz

  Oceniono 24 razy 12

  Pani Kalczyńska jest niestety ewidentnym dowodem, że żaden dyplom nie czyni mędrcem, tak ja i broda. Żenujące wypowiedzi i sprowadzanie roli kobiety do tej sprzed co najmniej 100 lat. Wstyd.

 • Gość: Teo

  Oceniono 28 razy 12

  Bardzo trafny komentarz. Kuźniar to nie jest facet do Śniadaniowej.On tam cierpi, ja to widzę.
  Co do OFE proszę pani, to niech się Pani cieszy, że nie wszystkie pieniądze zabiorą.To wielki przekręt, dostali ogromną kasę za nic, za zero odpowiedzialności.Proszę posłuchać Prof.Orężak.

 • Gość: pysio62

  Oceniono 30 razy 12

  W przyszlosci bedzie sie nie tylko rozliczac Kaczynskiego, Dude i PIS-owcow, ale takze roznego rodzaju pomniejszych PIS-owskich kolaborantow i donosicieli.

 • loginx

  Oceniono 24 razy 8

  Kalczynska wychodzi na wszystkich zdjeciach, jak stara jedza. Czy to jej prawdziwa, ukryta osobowosc? No ale do PiSu pasuje..

 • angharad

  Oceniono 13 razy 7

  Hahaha! Typowa wieśniacka "riposta" tej panny z awansu! Machanie dyplomami jest słabiusieńkie pani Kalczyńska!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX