Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska kłócą się o działania KE. Wtrącił się Tomasz Lis. Mocne słowa. "To powyżej jej kompetencji"

Tomasz Lis na swoim Twitterze skomentował ostrą wymianę zdań między Anną Kalczyńską a Jarosławem Kuźniarem. Wyraził swoje poparcie dla dziennikarza.
Kłótnia twitterowa Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska kłócą się o działania KE. Tomasz Lis na swoim Twitterze skomentował ostrą wymianę zdań między Anną Kalczyńską a Jarosławem Kuźniarem. Wyraził swoje poparcie dla dziennikarza. Tomasz Lis na swoim Twitterze skomentował ostrą wymianę zdań między Anną Kalczyńską a Jarosławem Kuźniarem. Wyraził swoje poparcie dla dziennikarza. Tomasz Lis odniósł się do dyskusji, jaka w środę rozegrała się pomiędzy Anną Kalczyńską a Jarosławem Kuźniarem na Twitterze. Kalczyńska skomentowała wpis Kuźniara na temat działań Komisji Europejskiej: "@jarekkuzniar szkoda, że mądrzejszy obcy nie interweniowali, kiedy OFE zasilały budżet PO i kiedy ABW podsłuchiwała dziennikarzy. Prawda?". Po wpisie dziennikarki rozpętała się burza. Kuźniar nie przebierał w słowach, a dyskusję zakończył słowami: "Dajesz mi wybór: ban lub wycisz". Tomasz Lis wtrącił się do kłótni Kalczyńskiej i Kuźniara. Zamieścił krótki wpis na swoim profilu: "Jarek Kuźniar celnie usadził PIS-Kalczyńską. Dla Jarka Poranki są poniżej kompetencji. Dla niej - powyżej". Do zarzutów Lisa dotyczących braku kompetencji odniosła się sama Kalczyńska: "Panu TL polecam się dyplomem Political Studies College of Europe, stażem w KE i trzema wydaniami programów o UE w TVN24. Merci #kompetencje".

Tomasz Lis odniósł się do dyskusji, jaka w środę rozegrała się pomiędzy Anną Kalczyńską a Jarosławem Kuźniarem na Twitterze. Kalczyńska skomentowała wpis Kuźniara na temat działań Komisji Europejskiej:

Po wpisie dziennikarki rozpętała się burza. Kuźniar nie przebierał w słowach, a dyskusję zakończył słowami:

Dajesz mi wybór: ban lub wycisz.

Tomasz Lis wtrącił się do kłótni Kalczyńskiej i Kuźniara. Zamieścił krótki wpis na swoim profilu.

Jarek Kuźniar celnie usadził PIS-Kalczyńską. Dla Jarka Poranki są poniżej kompetencji. Dla niej - powyżej.

 

Do zarzutów Lisa dotyczących braku kompetencji odniosła się sama Kalczyńska.

 

Jarosław Kuźniar po raz pierwszy w "Dzień Dobry TVN". Współprowadząca nazwała go... "Darkiem". Był też specjalny test

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS