Beata Tadla zwolniona z TVP. "Zmieniła się koncepcja programu". "Dali mi 10 minut".

Beata Tadla nie poprowadzi już "Wiadomości". Decyzją zarządu została zwolniona.
Tadla zwolniona z TVP "Zmieniła się koncepcja programu". Beata Tadla nie poprowadzi już "Wiadomości". Decyzją zarządu została zwolniona. Podobno uzasadnieniem jej zwolnienia była "zmiana koncepcji programu". Beata Tadla nie poprowadzi już "Wiadomości". Decyzją zarządu została zwolniona. Beta Tadla została zwolniona z TVP, podały dziś Wirtualnemedia.pl. Dziennikarka pracowała w stacji od trzech lat. Prowadziła m.in. "Wiadomości". Wypowiedzenie wręczył jej w czwartek rano Mariusz Pilis, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Podobno uzasadnił zwolnienie dziennikarki "zmianą koncepcji programu". Beata Tadla jest kolejną dziennikarką, która musiała pożegnać się z pracą z TVP, od kiedy został wybrany nowy zarząd z Jackiem Kurskim na czele. We wtorek okazało się, że po 25 latach pracy zwolniono Piotra Kraśkę, a w środę Hannę Lis i Justynę Dobrosz-Oracz.

Beta Tadla została zwolniona z TVP, podały dziś Wirtualnemedia.pl. Dziennikarka pracowała w stacji od trzech lat. Prowadziła m.in. "Wiadomości". Wypowiedzenie wręczył jej dziś rano Mariusz Pilis, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Podobno uzasadnił zwolnienie dziennikarki "zmianą koncepcji programu". Tadla była zaskoczona decyzja.

Muszę pozbierać myśli. Na pewno dam oficjalne oświadczenie na Facebooku. Na razie mam jedynie dziesięć minut na spakowanie rzeczy i opuszczenie biura - powiedziała Beata Tadla w rozmowie z Fakt24.pl.

Beata Tadla jest kolejną dziennikarką, która musiała pożegnać się z pracą z TVP, od kiedy został wybrany nowy zarząd z Jackiem Kurskim na czele. We wtorek okazało się, że po 25 latach zwolniono Piotra Kraśkę, a w środę Hannę Lis i Justynę Dobrosz-Oracz.

Hanna Lis Twitter.com/Hanna Lis

Tweet Piotra Kraśko https://twitter.com/pkrasko

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS