Klaudia Halejcio i Tomasz Barański na wakacjach. Egzotyczne klimaty? Nie tym razem! Fani: piękna z Was para

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zrobili sobie przerwę od pracy i wyjechali na wakacje. Zamiast jednak wybrać jakiś egzotyczny kierunek, zdecydowali się wypocząć nad Bałtykiem. Zdjęciami z wyjazdu pochwalili się na Instagramie.
Bez egzotyki Klaudia Halejcio i Tomasz Barański na wakacjach. Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zrobili sobie przerwę od pracy i wyjechali na wakacje. Zdecydowali się wypocząć nad Bałtykiem. Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zrobili sobie przerwę od pracy i wyjechali na wakacje. Zamiast jednak wybrać jakiś egzotyczny kierunek, zdecydowali się wypocząć nad Bałtykiem. Zdjęciami z wyjazdu pochwalili się na Instagramie. Klaudia Halejcio i Tomasz Barański w przeciwieństwie do większości polskich gwiazd, które wygrzewały się ostatnio w południowych klimatach, wybrali wypoczynek nad Bałtykiem. Para przebywa obecnie w Dźwirzynie koło Kołobrzegu i niezrażona ujemnymi temperaturami dużo spaceruje ciesząc się nadmorskimi widokami. Jeśli myśleliście, że wyprawa nad Bałtyk ma sens tylko latem, Halejcio obala ten mit: "Muszę przyznać, że zima nad morzem jest piękna! Myślę, że latem nie mamy szansy zobaczyć nawet ułamka tego piękna. Zimą, kiedy plaża jest pusta, polskie morze jest bardzo malownicze i kojące" - napisała na Instagramie aktorka. Jesteśmy w stanie uwierzyć w kojące działanie bałtyckich krajobrazów, bo Halejcio i Barański wyglądają na szczęśliwych i zrelaksowanych.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański w przeciwieństwie do większości polskich gwiazd, które wygrzewały się ostatnio w południowych klimatach, wybrali wypoczynek nad Bałtykiem. Para przebywa obecnie w Dźwirzynie koło Kołobrzegu i niezrażona ujemnymi temperaturami dużo spaceruje ciesząc się nadmorskimi widokami. Jeśli myśleliście, że wyprawa nad Bałtyk ma sens tylko latem, Halejcio obala ten mit:

Muszę przyznać, że zima nad morzem jest piękna! Myślę, że latem nie mamy szansy zobaczyć nawet ułamka tego piękna. Zimą, kiedy plaża jest pusta, polskie morze jest bardzo malownicze i kojące - napisała na Instagramie aktorka.

Jesteśmy w stanie uwierzyć w kojące działanie bałtyckich krajobrazów, bo Halejcio i Barański wyglądają na szczęśliwych i zrelaksowanych.

Zimnooo... ?? #morzezima z @tomaszbaranski ?????? w @hotelsenator ?? #fun #urlop #instagood #instalike #instaday #poland #happy ????c?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Internauci byli zgodni, że aktorka i tancerz tworzą piękną parę:

Uwielbiam na Was patrzeć! Jesteście cudowni - pisali.
Piękna z Was para.

Zgadzamy się w 100%.

WJ