"Taniec z Gwiazdami". Poznaliśmy kolejną uczestniczkę nowej edycji. Może okazać się faworytką

Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami, a im mniej czasu do oficjalnego ogłoszenia pełnej listy uczestników, tym większe emocje. Według naszych przecieków wiosną na parkiecie pojawi się Julia Wróblewska.
Julia Wróblewska w "Tańcu z gwiazdami" Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" coraz bliżej Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" coraz bliżej, a im mniej czasu do oficjalnego ogłoszenia pełnej listy uczestników, tym większe emocje. Według naszych przecieków wiosną na parkiecie pojawi się Julia Wróblewska. "Taniec z gwiazdami" jest jednym ze sztandarowych programów Polsatu. Kolejna edycja show ruszy na wiosnę. Choć ciągle trwają pertraktacje z gwiazdami i nie ma oficjalnej listy uczestników, wiemy, że bardzo prawdopodobny jest występ Julii Wróblewskiej. To niepierwsze nieoficjalne przecieki. Wcześniej pisaliśmy, że najprawdopodobniej w programie zatańczy Waldemar Błaszczyk, aktor znany z "Na Wspólnej", czy wokalistka Varius Manx - Kasia Stankiewicz. Pewniakiem jest już natomiast Izu Ugohoh, brat Osi Ugonoh, zwyciężczyni 4. edycji "Top Model", który oficjalnie potwierdził swój udział. - Tak, to już postanowione. Szykuję się na wyjazd do Warszawy w lutym i rozpoczynam treningi. To będzie taki mały przerywnik w karierze sportowej. Początkowo się temu opierałem, ale teraz jestem podekscytowany. Teraz potańczę, nabiorę sportowego głodu, a w drugiej połowie roku wracam na ring i dalej będę robił swoje. A do "Tańca z gwiazdami" podchodzę jak do wielkiej przygody. Mam nadzieję, że będzie bardzo fajnie! - powiedział w rozmowie z Interią. 5. edycja "Tańca z gwiazdami" w Polsacie przyniesie również zmiany w duecie prowadzących. U boku Krzysztofa Ibisza nie zobaczymy już Anny Głogowskiej. Jej miejsce zajmie Paulina Sykut, która wcześniej prowadziła w Polsat Cafe razem z Agnieszką Popielewicz "Kulisy Tańca z gwiazdami". Patrząc na jej stylizacje z tamtego programu, jesteśmy pewni, że dostarczy nam wielu miłych wizualnych wrażeń.

"Taniec z gwiazdami" jest jednym ze sztandarowych programów Polsatu. Kolejna edycja show ruszy na wiosnę. Choć ciągle trwają pertraktacje z gwiazdami i nie ma oficjalnej listy uczestników, wiemy, że bardzo prawdopodobny jest występ Julii Wróblewskiej.

To niepierwsze nieoficjalne przecieki. Wcześniej pisaliśmy, że najprawdopodobniej w programie zatańczy Waldemar Błaszczyk, aktor znany z "Na Wspólnej", czy wokalistka Varius Manx - Kasia Stankiewicz. Pewniakiem jest już natomiast Izu Ugohoh, brat Osi Ugonoh, zwyciężczyni 4. edycji "Top Model", który oficjalnie potwierdził swój udział.

Tak, to już postanowione. Szykuję się na wyjazd do Warszawy w lutym i rozpoczynam treningi. To będzie taki mały przerywnik w karierze sportowej. Początkowo się temu opierałem, ale teraz jestem podekscytowany. Teraz potańczę, nabiorę sportowego głodu, a w drugiej połowie roku wracam na ring i dalej będę robił swoje. A do "Tańca z Gwiazdami" podchodzę jak do wielkiej przygody. Mam nadzieję, że będzie bardzo fajnie! - powiedział w rozmowie z Interią.

5. edycja "Tańca z gwiazdami" w Polsacie przyniesie również zmiany w duecie prowadzących. U boku Krzysztofa Ibisza nie zobaczymy już Anny Głogowskiej. Jej miejsce zajmie Paulina Sykut, która wcześniej prowadziła w Polsat Cafe razem z Agnieszką Popielewicz "Kulisy Tańca z gwiazdami". Patrząc na jej stylizacje z tamtego programu, jesteśmy pewni, że dostarczy nam wielu miłych wizualnych wrażeń.

 

 

ZI

https://www.plotek.pl/plotek/0,78882,398208420.html?tag=anna+g%B3ogowska

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS