Ilona Ostrowska jest W CIĄŻY? Media nie mają wątpliwości. I pokazują dowód. "Uśmiech nie znika z jej twarzy"

Ilona Ostrowska ponownie zostanie mamą - taka informacja pojawiła się w mediach. Aktorka spodziewa się dziecka z nowym partnerem.

Ilona Ostrowska jest w ciąży! Taka informacja pojawiła się na łamach tygodnika "Życie na gorąco". Aktorka od jesieni zeszłego roku ma nową miłość. Teraz ich związek wkroczył w nowy etap - para spodziewa się pierwszego dziecka. Ostrowska wychowuje już 10-letnią córkę Miłosławę, która jest owocem związku z reżyserem, Jackiem Borcuchem. Tygodnik opublikował zdjęcia aktorki wychodzącej ze szpitala.

Z gabinetu lekarskiego wychodzi Ilona Ostrowska. Mimo ponurej aury wygląda na bardzo szczęśliwą. Uśmiech nie znika z jej twarzy, gdy w rozpiętym płaszczu, otulona grubym wełnianym szalem, idzie do samochodu. W ręce trzyma wyniki USG. Na to ważne badanie nie przyjechała jednak sama. Towarzyszy jej, równie rozpromieniony jak ona, partner. Z naszych informacji wynika, że będą rodzicami! - opisują dziennikarze "Życia na gorąco"

 

Ilona OstrowskaWBF

 

Aktorka, od czasu rozstania z Krzysztofem Garbaczewskim, pilnie strzeże swojej prywatności. Nie pokazała się publicznie ze swoim nowym partnerem. Sama również nie pojawia się na salonach.

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS