Iga Lis wyróżniona przez zagraniczny serwis! Komentuje Kinga Rusin. Gdzieś słyszeliśmy te słowa...

Iga Lis od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w świecie mody. Idzie jej coraz lepiej, a ostatnio podpisała pierwszy kontrakt z profesjonalną agencją modelek. Teraz jej twarz (i nazwisko) pojawiło się w prestiżowym serwisie "Models.com".
Iga Lis wyróżniona! Komentuje Kinga Rusin. Gdzieś słyszeliśmy te słowa... Iga Lis od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w świecie mody. Idzie jej coraz lepiej, a ostatnio podpisała pierwszy kontrakt z profesjonalną agencją modelek. Iga Lis od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w świecie mody. Idzie jej coraz lepiej, a ostatnio podpisała pierwszy kontrakt z profesjonalną agencją modelek. Teraz jej twarz (i nazwisko) pojawiło się w prestiżowym serwisie "Models.com". Iga Lis podpisała niedawno kontrakt ze znaną i poważaną agencją "Model Plus". Jej kariera wyraźnie nabrała rozpędu - profil ze zdjęciami i opisem modelki pojawił się na serwisie "Models.com", który publikuje profile modelek i modeli z całego świata oraz rankingi, z którymi liczy się każda osoba w branży mody. Iga pochwaliła się swoim sukcesem na Instagramie. "Dziękuję. Czuję się zaszczycona" - napisała córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Co na to dziennikarka? "Proud mom I am" - napisała Kinga Rusin. Oczywiście wierzymy w przypadki, ale "proud mama" to tag, jakim Kris Jenner oznacza wszystkie zdjęcia z sesji swoich córek (czyli Kardashianek i Jennerek). Czyżby Rusin była fanką mamy Kim? Nie mamy pojęcia, ale jeśli tak jest, to potrafimy to zrozumieć. Pod zdjęciem Igi odezwała się też Bogna Sworowska: "Gratulacje! Ciocia dumna!"; oraz Łukasz Jemioł: "Będą sukcesy <3".

Iga Lis podpisała niedawno kontrakt ze znaną i poważaną agencją "Model Plus". Jej kariera wyraźnie nabrała rozpędu - profil ze zdjęciami i opisem modelki pojawił się na serwisie "Models.com", który publikuje profile modelek i modeli z całego świata oraz rankingi, z którymi liczy się każda osoba w branży mody.

Iga pochwaliła się swoim sukcesem na Instagramie.

Dziękuję - napisała córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. - Czuję się zaszczycona.

thank you @modelsdot, I'm honored!??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Iga Lis (@iga_lis)

thank you @modelsdot, I'm honored!??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Iga Lis (@iga_lis)

Co na to dziennikarka?

Proud mom I am - napisała Rusin.

Kinga Rusin Instagram.com/Iga Lis

Oczywiście wierzymy w przypadki, ale "proud mama" to tag, jakim Kris Jenner oznacza wszystkie zdjęcia z sesji swoich córek (czyli Kardashianek i Jennerek). Czyżby Rusin była fanką mamy Kim? Nie mamy pojęcia, ale jeśli tak jest, potrafimy to zrozumieć ;)

Pod zdjęciem Igi odezwała się też Bogna Sworowska:

Gratulacje! Ciocia dumna!

Oraz Łukasz Jemioł:

Będą sukcesy <3

Też tak podejrzewamy ;)

 

 

jus