Kasia Cichopek dawno nie miała tak opinającej kreacji. Seksownie? Tak. Ale coś wydarzyło się w okolicach brzucha

Kasia Cichopek na prezentację biżuterii Swarovskiego przyszła w czerwonej kreacji. Kolor sukienki bardzo do niej pasuje. Problem tkwi w jej fasonie.
Kasia Cichopek w opinającej kreacji. Seksownie? Tak. Ale coś wydarzyło się w okolicach brzucha Kasia Cichopek na prezentację biżuterii Swarovskiego przyszła w czerwonej kreacji. Kolor sukienki bardzo do niej pasuje. Problem tkwi w jej fasonie. Kasia Cichopek wybrała się na prezentację najnowszej kolekcji biżuterii Swarovskiego. Aktorka, którą ostatnio mogliśmy oglądać głównie w klasycznej czerni, tym razem postawiła na kolor - założyła czerwoną sukienkę marki Guess. Opinająca kreacja podkreśliła atuty jej sylwetki, ale pojawił się drobny problem. Materiał marszczył się w okolicach brzucha, co niestety nie dało zbyt estetycznego efektu. A jak Wam podoba się ta stylizacja Cichopek?

Kasia Cichopek wybrała się na prezentację najnowszej kolekcji biżuterii Swarovskiego. Aktorka, którą ostatnio mogliśmy oglądać głównie w klasycznej czerni, tym razem postawiła na kolor - założyła czerwoną sukienkę marki Guess. Opinająca kreacja podkreśliła atuty jej sylwetki, ale pojawił się drobny problem. Materiał marszczył się w okolicach brzucha, co niestety nie dało zbyt estetycznego efektu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

A jak Wam podoba się ta stylizacja Cichopek?

KS