"M jak miłość". Tomek zostanie ojcem?! PODWÓJNIE. Dwie ukochane, dwie córki

Zapraszamy na 1193 odcinek (emisja 19 stycznia) "M jak Miłość", a w nim...

Agnieszka (Magdalena Walach) wyznaje w końcu Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), że zostanie ojcem - a policjant wcale nie tryska radością.

Dlaczego teraz?... Dlaczego dopiero teraz mi o tym mówisz?! Jak mogłaś mnie, wszystkich tak strasznie okłamywać?!

Chodakowski nie może uwierzyć w "newsa", który właśnie usłyszał i nawet nie próbuje udawać, że się cieszy. A Olszewska wyznaje tylko:

Niczego od ciebie nie chcę . Nie musisz brać w tym udziału. Nawet nie powinieneś o tym komukolwiek mówić! Boże, Tomek, zrozum... Z mojej strony to tylko asekuracja, na wypadek gdyby coś mi się stało Muszę wiedzieć, muszę mieć pewność, że wtedy ty się zajmiesz naszą córką.

Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Młynarczyk MTL Maxfilm

Tymczasem Asia (Barbara Kurdej-Szatan) czeka na ukochanego - i wręcz promienieje z radości. A gdy policjant wraca w końcu do domu... wręcza mu test z apteki - na którym widać dwie kreski.

Jestem w ciąży Boże, Tomek, będziemy mieli dziecko!(...) Ja wiem, że nie chciałeś jeszcze jednego dziecka i tak naprawdę zgodziłeś się tylko ze względu na mnie, ale jestem taka szczęśliwa I jak to by było cudownie, gdyby się okazało, że to dziewczynka, że będziemy mieli córeczkę! Nie cieszysz się?
A Tomek blednie... i czuje się jak po nokaucie.
Cieszę się... Jestem tylko trochę oszołomiony

Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory. Emisja odcinka 1193 "M jak miłość" już 19 stycznia w TVP2.

 

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS