Jarosław Kuźniar kłóci się z Anną Kalczyńską na TT. Jest ostro: Dajesz mi wybór ban albo wycisz

Anna Kalczyńska nie do końca podziela entuzjazmem Jarosława Kuźniara wobec działań Komisji Europejskiej względem Polski. Dziennikarka dała temu wyraz na Twitterze. Tak wygląda początek ostrej polemiki obojga, którą kończy wymowne stwierdzenie gospodarza "DD TVN": Ban albo wycisz.

Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska tworzą zgrany duet na wizji w "DD TVN". Jednak gdy kamera zostaje wyłączona, dziennikarze nie temperują już swoich charakterów. Dali temu wyraz na Twitterze, gdy wywiązała się między nimi ostra dyskusja o działaniach podjętych przez Komisję Europejską względem Polski. Wszystko zaczęło się od tego tweetu Kuźniara:

Komisja Europejska bierze się za pisowskie rozwalanie prawa w PL. Dobrze, że jest ktoś mądrzejszy. Szkoda, że obcy

 


Anna Kalczyńska odpowiedziała swojemu redakcyjnemu koledze, jednocześnie negatywnie oceniając działania poprzedniego gabinetu.

Szkoda, że mądrzejszy obcy nie interweniowali, kiedy OFE zasilały budżet PO i kiedy ABW podsłuchiwała dziennikarzy. Prawda?

Od tego momentu dyskusja nabiera tempa i nieco zbacza z toru.

Chyba pomyliłaś konto adresata, Aniu. Albo miałaś popołudniowy włam na swoje. Interweniować w centrali Twittera? - odpowiedział Kalczyńskiej Kuźniar.
Niepotrzebna złośliwość ;) merytorycznie spróbuj - odbiła piłeczkę Kalczyńska.
Nie widzę potrzeby rozmowy o tym z Tobą na TT. Ale cieszę się, że prawicowa gawiedź poprawiła dziś statystyki Twojego konta - odpisał Kuźniar.
O moje statystyki się nie martw, bo się z Tobą nie ścigam. Twoja gawiedź z decyzji KE jak widzę zadowolona. Gratuluję - napisała Kalczyńska.
Dajesz mi wybór: ban lub wycisz #DobregoPopołudnia.

Na ostatnie zdanie sama Kalczyńska (jak do tej pory) nie odpowiedziała. Wyręczył ją za to m. in. prawicowy dziennikarz Tomasz Rożek

Oj, Jarku, "ban albo wycisz"? Mało eleganckie, no i bez fantazji - pisze Rożek
Sprawdź korzenie sporu zanim kopniesz, Redaktorze - odpisał mu Kuźniar.

Szybko dyskusja Kuźniara z Kalczyńską została przetweetowana dalej. Zwłaszcza ostatnie zdanie - "ban lub wycisz" - oceniano bardzo negatywnie. Odzew był tak duży i nastąpił z taką siłą, że gospodarz "DD TVN" zareagował bardzo zdecydowanie:

Pisowska dzieciarnia dokupiła Internetu, żeby korzystając z pomocy mojej koleżanki rozpruć swoje woreczki żółciowe. Pięknie wyglądacie

Tweet Jarosława Kuźniara Screen z Twitter.com/jarekkuzniar

Spór Anny Kalczyńskiej i Jarosława Kuźniara dotyczy procedury monitorowania praworządności, którą wobec Polski wdrożyła właśnie Komisja Europejska. To pierwszy taki przypadek w historii UE. Więcej o sprawie przeczytasz na w artykule Gazeta.pl.

 

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (9)
Jarosław Kuźniar kłóci się z Anną Kalczyńską na TT. Jest ostro: Dajesz mi wybór ban albo wycisz
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Jeszcze miesiąc, dwa i w ogóle nas wywalą z UE. Bez sensu trzymać u siebie kraj bezprawia i niesprawiedliwości.

 • fanizymiko

  Oceniono 5 razy 1

  Jakiś czas temu napisałem, że byt Kuźniara określają hejterzy. Bez nich nie istnieje. Przyjemnie mieć rację.

  I jak zrobiło się o Jareczku za cicho to postanowił wrzucić granat w szambo. Niestety nie zdążył się odsunąć. Przyznaję się, że byłem uszczypliwy wobec pana Kuźniara ale nigdy go nie "hejtowałem" czy nie obrażałem słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe. I nie zrobie tego. Jedynie na czlowieka z łatką #wiesniak nie będzie więcej marnował klawiatury.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  ponoć kuzniar oddaje sznurówki w decathlonie...

 • Gość: Anka

  Oceniono 7 razy 1

  pan Kuźniar osiągnął dno dna żenady.

 • Gość: karolina

  0

  Czy dziennikarz nie powinien byc obiektywny ?Jak mozna szczuc przeciw swojemu narodowi ?
  Tylko najwieksza szuja sra na swoje gniazdo

 • Gość: greg1g

  0

  jak zwykle pan Lis ma rację, każdy coś tam skończył a pani Kalczyńska jak trzy letnie dziecko musi się otworzyć, Kuźniar wracaj do polityki tam jest Pana miejsce!

 • Gość: mi

  Oceniono 3 razy -1

  Nie rozumiem jak ten człowiek może być twarzą akcji przeciwko hejterom skoro sam jest hejterem nr 1 - jak ktoś ma inne zdanie od niego to od razu sympatyzuję z PISem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX