Ostre spięcie w ekipie "You Can Dance". Kazadi mocno o odejściu Rusin. Piróg wkurzony: Jest młoda i gada głupoty

Michał Piróg skomentował wypowiedź Patricii Kazadi o jurorach "YCD". Tancerz nie zgadza się z opinią - przedstawił konkretne argumenty.
Kontrowersje w "YCD" Ostre spięcie w ekipie "You Can Dance". Kazadi mocno o odejściu Rusin. Michał Piróg skomentował wypowiedź Patricii Kazadi o jurorach "YCD". Tancerz nie zgadza się z opinią - przedstawił konkretne argumenty. Michał Piróg został poproszony o komentarz do wywiadu, jakiego udzieliła Patricia Kazadi w "Dzień Dobry TVN". Razem z Agustinem Egurrolą opowiadała w programie śniadaniowym o zmianach w składzie jurorskim "You Can Dance". Przypominamy, że Kingę Rusin zastąpią aż dwie osoby: Ida Nowakowska i Maciej "Gleba" Florek. Kazadi z entuzjazmem skomentowała: - Ja się bardzo cieszę, bo jurorzy już trochę osiedli. Myśleli, że ciepła posadka zapewniona, to mi trochę uruchomi jurorów. Teraz będzie rywalizacja miedzy jurorami o czas na antenie. Kingę Rusin zastąpi dwóch jurorów, bo jest na tyle wyjątkowa, że musiało być ich dwóch - wyjaśniła prezenterka. Co na to Piróg? Nie do końca zgodził się z jej opinią. Skrytykował Kazadi, podpierając swoją wypowiedź rzeczowymi argumentami. Tancerz zna dwie strony medalu - przypominamy, że w "Top Model" jest prowadzącym, a w "You Can Dance" jurorem. Udzielił komentarza na ten temat: - Nie słyszałem tej wypowiedzi, ale musimy wziąć pod uwagę, że Patricia jest młoda i gada jakieś głupoty. Ja miałem takie samo poczucie w "Top Model" jako prowadzący. Na planie jestem 6 dni w tygodniu przez 4 miesiące, a jurorzy są co piąty dzień i moim zdaniem też się obijają. A tutaj relacja się trochę odwraca, że Patrycja na planie jest częściej i więcej rozmawia z uczestnikami, a my faktycznie ich oceniamy, kiedy tańczą - powiedział Piróg w rozmowie z Jastrzabpost.pl. Piróg porównał także oba programy w których występuje - stwierdził, że jurorzy w tanecznym show mają o wiele więcej pracy niż jury w "Top Model": - W porównaniu do naszej pracy, a pracy jurorów w modelkach, to my harujemy - dodaje. Przyznaje, że Kazadi więcej spędza czasu z uczestnikami programu na początku show. Jednak te role się odwracają, gdy kończą się castingi, a zaczynają warsztaty.

Michał Piróg został poproszony o komentarz do wywiadu, jakiego udzieliła Patricia Kazadi w "Dzień Dobry TVN". Razem z Agustinem Egurrolą opowiadała w programie śniadaniowym o zmianach w składzie jurorskim "You Can Dance". Przypominamy, że Kingę Rusin zastąpią aż dwie osoby: Ida Nowakowska i Maciej "Gleba" Florek. Kazadi z entuzjazmem skomentowała:

Ja się bardzo cieszę, bo jurorzy już trochę osiedli. Myśleli, że ciepła posadka zapewniona, to mi trochę uruchomi jurorów. Teraz będzie rywalizacja miedzy jurorami o czas na antenie. Kingę Rusin zastąpi dwóch jurorów, bo jest na tyle wyjątkowa, że musiało być ich dwóch - wyjaśniła prezenterka.

Co na to Piróg? Nie do końca zgodził się z jej opinią. Skrytykował Kazadi, podpierając swoją wypowiedź rzeczowymi argumentami. Tancerz zna dwie strony medalu - przypominamy, że w "Top Model" jest prowadzącym, a w "You Can Dance" jurorem. Udzielił komentarza na ten temat:

Nie słyszałem tej wypowiedzi, ale musimy wziąć pod uwagę, że Patricia jest młoda i gada jakieś głupoty. Ja miałem takie samo poczucie w "Top Model" jako prowadzący. Na planie jestem 6 dni w tygodniu przez 4 miesiące, a jurorzy są co piaty dzień i moim zdaniem też się obijają. A tutaj relacja się trochę odwraca, że Patrycja na planie jest częściej i więcej rozmawia z uczestnikami, a my faktycznie ich oceniamy, kiedy tańczą - powiedział Piróg w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Michał Piróg, Patricia Kazadi Kapif/WBF/Cezary Piwowarski

Piróg porównał także oba programy w których występuje - stwierdził, że jurorzy w tanecznym show mają o wiele więcej pracy niż jury w "Top Model":

W porównaniu do naszej pracy, a pracy jurorów w modelkach, to my harujemy - dodaje.

Przyznaje, że Kazadi więcej spędza czasu z uczestnikami programu na początku show. Jednak te role się odwracają, gdy kończą się castingi, a zaczynają warsztaty. Na końcu wywiadu powiedział:

Kiedy są warsztaty, to nie chciałbym tu wypominać mojej koleżance, ale wtedy ona mniej pracuje, a my pracujemy od rana do nocy przez 9 dni - podsumował Piróg.

Tancerz nie mógł lepiej skomentować wypowiedzi Kazadi. Jako juror i prowadzący doskonale wie jak wyglądają kulisy obu tych ról.

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Ostre spięcie w ekipie "You Can Dance". Kazadi mocno o odejściu Rusin. Piróg wkurzony: Jest młoda i gada głupoty
Zaloguj się
  • Gość: gosc

    Oceniono 1 raz -1

    Pierog jest przemadrzaly, moze powinien zmienic kraj.

  • brodatochuj

    Oceniono 1 raz -1

    o czym oni pie...?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX