Beyonce W CIĄŻY?! Nowe zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Albo przytyła albo... drugie dziecko w drodze

Beyonce jest w ciąży? Ten news wraca jak bumerang co kilka miesięcy. Tym razem piosenkarka wywołała falę plotek po tym, jak paparazzi przyłapali ją w dość niecodziennej jak na nią stylizacji. Uwagę zwracał jej powiększony brzuch.
Beyonce w ciąży?! Nowe zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Albo przytyła albo... Beyonce jest w ciąży? Tym razem piosenkarka wywołała falę plotek po tym, jak paparazzi przyłapali ją w dość niecodziennej jak na nią stylizacji. Beyonce jest w ciąży? Tym razem piosenkarka wywołała falę plotek po tym, jak paparazzi przyłapali ją w dość niecodziennej jak na nią stylizacji. Uwagę zwracał jej powiększony brzuch. Beyonce w niedzielę wybrała się z Jayem Z na kolację, a swoją seksowną sylwetkę ukryła pod obszerną kurtką. To dość nietypowe - piosenkarka zazwyczaj podkreśla słynne kształty i nie stroni od obcisłych ubrań. Kurtka była niedopięta i rozchodziła się na wysokości brzucha, odsłaniając co nieco. Wyraźnie widać, że gwiazda jest nieco "większa". Przytyła? Poza brzuchem nie wydaje się zaokrąglona, co sprawiło, że znów pojawiły się doniesienia o ciąży artystki. "Bey i Jay jedli kolację w "Son Of A Gun", a potem pojechali na after party po Złotych Globach, ale nie ma żadnej informacji, czy piosenkarka piła wtedy alkohol" - czytamy na "Daily Mail". Oliwy do ognia dolewa zdjęcie zrobione podczas przyjęcia urodzinowego Blue Ivy, która 7 stycznia skończyła 4 lata. Jeśli ta plotka jest prawdą, Beyonce z pewnością ogłosi to w nie mniej spektakularny sposób jak swoją pierwszą ciążę. Gwiazda zrobiła wtedy świetne show podczas gali MTV VMA.

Beyonce w niedzielę wybrała się z Jayem Z na kolację, a swoją seksowną sylwetkę ukryła pod obszerną kurtką. To dość nietypowe - piosenkarka zazwyczaj podkreśla słynne kształty i nie stroni od obcisłych ubrań. Kurtka była niedopięta i rozchodziła się na wysokości brzucha, odsłaniając co nieco. Wyraźnie widać, że gwiazda jest nieco "większa". Przytyła? Poza brzuchem nie wydaje się zaokrąglona, co sprawiło, że znów pojawiły się doniesienia o ciąży artystki.

Beyonce East News

Czyżby były to ciążowe kilogramy? Media spekulują.

Bey i Jay jedli kolację w "Son Of A Gun", a potem pojechali na after party po Złotych Globach, ale nie ma żadnej informacji, czy piosenkarka piła wtedy alkohol - czytamy na Daily Mail.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Oliwy do ognia dolewa zdjęcie zrobione podczas przyjęcia urodzinowego Blue Ivy, która 7. stycznia skończyła 4 lata.

Beyonce i Jay Z na urodzinach Blue IvyForum

Jeśli ta plotka jest prawdą, Beyonce z pewnością ogłosi to w nie mniej spektakularny sposób jak swoją pierwszą ciążę. Gwiazda zrobiła wtedy świetne show podczas gali MTV VMA.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS