Magdalena Schejbal rozstała się z partnerem? Ona nie komentuje, on w końcu zabrał głos

Magdalena Schejbal rozstaje się ze Sławomirem Ziębą-Drzymalskim? Takie plotki krążyły od kilku miesięcy. Partner aktorki w końcu je skomentował.
Magdalena Schejbal rozstała się z partnerem? Ona nie komentuje, on w końcu zabrał głos Magdalena Schejbal i Sławomir Zięba-Drzymalski tworzą temperamentny związek, co prowokowało media do licznych spekulacji na temat rozstania pary. Ostatnio można było usłyszeć, że kolejny z licznych kryzysów zakończył się wyprowadzką Zięby-Drzymalskiego. Aktorka miała zostać w Warszawie z dziećmi, a jej partner wrócił do Zakopanego. Jak czytamy w "Twoim Imperium", plotki te mają niewiele wspólnego z prawdą. Komentarza udzielił sam zainteresowany. Nadal jestem menedżerem Magdy. I chociaż nigdy nie komentuję plotek, to stanowczo dementuję to, że się rozstaliśmy! - powiedział Sławomir Zięba-Drzymalski. Para poznała się na planie serialu "Szpilki na Giewoncie" w 2010 roku. Wychowują wspólnie 5-letnią Anielę oraz 6-letniego Ignacego z poprzedniego związku aktorki.

Magdalena Schejbal i Sławomir Zięba-Drzymalski tworzą temperamentny związek, co prowokowało media do licznych spekulacji na temat rozstania pary. Ostatnio można było usłyszeć, że kolejny z licznych kryzysów zakończył się wyprowadzką Zięby-Drzymalskiego. Aktorka miała zostać w Warszawie z dziećmi, a jej partner wrócić do Zakopanego. Jak jednak czytamy w "Twoim Imperium", plotki te niewiele mają wspólnego z prawdą. Komentarza udzielił sam zainteresowany:

Nadal jestem menedżerem Magdy. I chociaż nigdy nie komentuję plotek, to stanowczo dementuję to, że się rozstaliśmy! - powiedział Sławomir Zięba-Drzymalski.

Para poznała się na planie serialu "Szpilki na Giewoncie" w 2010 roku. Wychowują wspólnie 5-letnią Anielę oraz 6-letniego Ignacego z poprzedniego związku aktorki.

Magdalena Schejbal, Sławomir Zięba-Drzymalski  2014-01-28 KAPIF

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS