Złote Globy 2016. "Reakcja Leonardo DiCaprio na Lady Gagę". TA MINA przejdzie do historii

Lady Gaga była jedną z triumfatorek podczas tegorocznych Złotych Globów. Nagrodę otrzymała za rolę w serialu "American Horror Story". To, że umie być nieco przerażająca, już wiemy. Ale kiedy Leonardo DiCaprio zobaczył ją tuż obok siebie... Chyba nie należy do fanów artystki.
Reakcja na Lady Gagę "Reakcja Leonardo DiCaprio na Lady Gagę". Lady Gaga otrzymała Złotego Globa za rolę w serialu "American Horror Story". Kiedy Leonardo DiCaprio zobaczył ją tuż obok siebie... Lady Gaga była jedną z triumfatorek podczas tegorocznych Złotych Globów. Nagrodę otrzymała za rolę w serialu "American Horror Story". To, że umie być nieco przerażająca, już wiemy. Ale kiedy Leonardo DiCaprio zobaczył ją tuż obok siebie... Chyba nie należy do fanów artystki. Podczas ceremonii Złotych Globów, relacje pokazywane są na żywo. To dzięki temu kamery łapią to, co gwiazdy niekoniecznie chciałyby pokazać. Tym razem "ofiarą" telewizji padł Leonardo DiCaprio. Aktor siedział sobie spokojnie przy stoliku, kiedy ogłoszono, że nagroda za rolę w serialu wędruje w ręce Lady Gagi. Rozbawiony mówił coś do swojego towarzysza, kiedy nagle piosenkarka/aktorka przeszła tuż obok niego. A mina Leo mówi WSZYSTKO. Gdyby "ups!" miało minę, bez wątpienia byłaby to ta, którą zrobił Leo. Ale nie ma w tym nic dziwnego. W towarzystwie Lady Gagi też odczuwalibyśmy pewnie lekki niepokój.

Podczas ceremonii Złotych Globów, relacje pokazywane są na żywo. To dzięki temu kamery łapią to, co gwiazdy niekoniecznie chciałyby pokazać. Tym razem "ofiarą" telewizji padł Leonardo DiCaprio. Aktor siedział sobie spokojnie przy stoliku, kiedy ogłoszono, że nagroda za rolę w serialu wędruje w ręce Lady Gagi. Rozbawiony mówił coś do swojego towarzysza, kiedy nagle piosenkarka/aktorka przeszła tuż obok niego. A mina Leo mówi WSZYSTKO:

Widzicie?

 

Leonardo DiCpario i Lady Gaga NBC/screen

TA TWARZ:

Leonardo DiCaprio i Lady Gaga NBC/screen

Gdyby "ups!" miało minę, bez wątpienia byłaby to ta, którą zrobił Leo. Ale nie ma w tym nic dziwnego. W towarzystwie Lady Gagi też odczuwalibyśmy pewnie lekki niepokój.

jus