"Brutalny żart" prowadzącego o "niewiernym Afflecku". Wtedy na scenę wchodzi Damon. Jego reakcja?

Nikt nie jest bezpieczny, gdy prowadzącym jest Ricky Gervais. Tym razem dostało się Benowi Affleckowi. Reakcja jego przyjaciela?
Przyjaciel Afflecka "Brutalny żart" prowadzącego o "niewiernym Afflecku". Nikt nie jest bezpieczny, gdy prowadzącym jest Ricky Gervais. Tym razem dostało się Benowi Affleckowi. Reakcja jego przyjaciela? Nikt nie jest bezpieczny, gdy prowadzącym jest Ricky Gervais. Tym razem dostało się Benowi Affleckowi. Reakcja jego przyjaciela? Matt Damon i Ben Affleck to przykład, że przyjaźń w show-biznesie jest możliwa. W 1997 roku napisali scenariusz do "Buntownika z wyboru", który zdobył dwa Oscary i był przepustką do wielkiej kariery. Od tamtej pory wciąż są blisko. Ostatnio prywatne życie Afflecka stało się tematem numer 1 dla kolorowej prasy - aktor zdradzał podobno żonę, Jennifer Garner, z nianią ich dzieci. Prowadzący rozdanie Złotych Globów 2016 postanowił "wykorzystać" ten fakt w dość nieoczekiwanym momencie. Zapraszając na scenę Matta Damona, najpierw wyśmiał zakwalifikowanie filmu "Marsjanin" do kategorii komedia, a następnie dodał: - To jedyny człowiek, któremu wierny był Ben Affleck! Ricky Gervais rozkłada ręce i znika, a do mikrofonu podchodzi Damon. Jego reakcja na mocny żart o przyjacielu? Jeśli myślicie, że go bronił albo w ogóle skomentował te słowa - mylicie się. Damon był nieco zażenowany, ale jednocześnie... rozbawiony. I z trudem powstrzymywał śmiech. "Time" określił żart mianem "brutalnego" - ale chyba nikt nie spodziewał się, że z Gervaisem w roli prowadzącego będzie inaczej?

Matt Damon i Ben Affleck to przykład, że przyjaźń w show-biznesie jest możliwa. W 1997 roku napisali scenariusz do "Buntownika z wyboru", który zdobył dwa Oscary i był przepustką do wielkiej kariery. Od tamtej pory wciąż są blisko. Ostatnio prywatne życie Afflecka stało się tematem numer 1 dla kolorowej prasy - aktor zdradzał podobno żonę, Jennifer Garner, z nianią ich dzieci.

Prowadzący rozdanie Złotych Globów 2016 postanowił "wykorzystać" ten fakt w dość nieoczekiwanym momencie. Zapraszając na scenę Matta Damona, najpierw wyśmiał zakwalifikowanie filmu "Marsjanin" do kategorii komedia, a następnie dodał:

To jedyny człowiek, któremu wierny był Ben Affleck!

Ricky Gervais rozkłada ręce i znika, a do mikrofonu podchodzi Damon. Jego reakcja na mocny żart o przyjacielu? Jeśli myślicie, że go bronił albo w ogóle skomentował te słowa - mylicie się. Damon był nieco zażenowany, ale jednocześnie... rozbawiony. I z trudem powstrzymywał śmiech.

"Time" określił żart mianem "brutalnego" - ale chyba nikt nie spodziewał się, że z Gervaisem w roli prowadzącego będzie inaczej?

AB